Çanakkale Beton Santrali Üreticileri 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Çanakkale Beton Santrali Üreticileri

Çanakkale Beton Santrali Üreticileri

Beton santralleri; kum, taş, çakıl, çimento gibi malzemeleri su ile birleştirerek karıştıran ve bu işlemin sonucu olarak hazır beton üretimi gerçekleştiren santrallerdir. Klasik beton santralleri genel hattıyla çimento silosu, besleme bandı, agrega kovası, tartı bandı, mikser ve bunkerden oluşmaktadır. Santrallerden elde edilen hazır betonlar yapı sektörünün en temel malzeme ihtiyacını karşılamaktadır. Özellikle inşaat yapımı için olmazsa olmaz olan hazır betonların üretimi beton santralleri aracılığıyla karşılanmaktadır. Beton santralleri, farklı özelliklerde ve üretim kapasitelerinde beton santrali üreticisi firmalar tarafından imal edilerek piyasaya sunulmaktadır.

Beton santralleri sabit, mobil ve kompakt isimleri verilen farklı özelliklerdeki tiplerde üretilmektedir. Sabit beton santralleri, uzun bir süreci kapsayan çalışmalarda tercih edilen ve günlerce süren altyapı çalışmalarının ardından kurulumu yapılabilen santral tipidir. Bu santraller zahmetli bir kurulum ve taşınma işlemine ihtiyaç duysa da uzun süreli çalışmalarda en yüksek verim sağlanan santral tipidir. Uzun vadede tercih edilip, kısa süreli çalışmalarda tercih edilmemelidir. Kısa süreli çalışmalarda mobil beton santralleri en uygun olan santral çeşididir. Kurulumunun kolay ve taşınma masraflarının az olmasıyla her türlü iş sahasında kısa süreli çalışmalarda yüksek performans ile çalışmaktadır. Sabit beton santrallerinin yapmış olduğu işleri de başarıyla yerine getirmekte fakat daha düşük seviyede üretim gerçekleştirmektedir. Kompakt beton santralleri ise çalışma sahalarının dar olduğu yerlerde kullanılmakta ve yer tasarrufu sağlayarak üretim gerçekleştirmektedir. Firmamız, tüm beton santrali çeşitlerini farklı kapasitelerde imal ederek piyasaya sunmakta ve sektörün tüm santral ihtiyacını karşılamaktadır.

Çanakkale Beton Santrali İmalatı

İzmir’de faaliyet gösteren ve üretim gerçekleştiren firmamız, yakın konumu ile Çanakkale beton santrali üreticileri arasında da gösterilmektedir. Üretimlerimiz, Çanakkale gibi yakın konumda bulunan şehirlerden büyük ilgi görmektedir.
Klasik beton santrali üretimlerimiz saatte 30 tondan 180 tona kadar hazır beton üretimi yapmaktadır. İstenilen özelliklerde ve kapasitelerde firmamızca özel beton santrali imalatı da yapılmaktadır. Firmamız, sektördeki bilgi ve tecrübesi ile ülkemizde en güçlü ve kaliteli beton santrallerini üreten firma konumundadır. Tüm beton santrali satışları garanti güvencesi ile yapılmakta ve böylece satış sonrasında da müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi ve hizmet devam etmektedir. Çanakkale beton santrali üreticileri firmalar arasında sayılan firmamızdan, çalışmalarınızın asla yarıda kalmayacağı yüksek üretim hacmine sahip beton santralleri satın almak ya da fiyatlarını öğrenmek için firmamızı iletişim kanalımızdan arayabilir ya da yerinde ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çanakkale Beton Santrali Üreticileri
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir