Agrega Kırma Eleme Tesisi | Fabo Makina Güvencesi İle 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Agrega Kırma Eleme Tesisi

Agrega Kırma Eleme Tesisi

Agrega, aynı veya farklı cinsteki mineral ve malzemeleri 100mm’ ye kadar farklı büyüklüklerde kırılmış veya kırılmamış tanelerinden oluşan bir karışımdır. Genellikle kırışmış taşlar, çakıllar ve kum gibi malzemelerden ve karışımlarından oluşmaktadır. Agregalar farklı çeşitlere sahiptir. Hafif, ince, karışık, normal, ağır, dolgu ve yapay agrega diye adlandırılan farklı agregalar bulunur. Agregalar kullanım alanı olarak yaygın olarak beton, asfalt yapımı, harç yapımı ve bu tür yapı işlemlerinde kullanılmaktadır. Agregalar, agrega kırma eleme tesislerinde elde edilmektedir. Tesislerde sadece kırma faaliyeti yürütülebileceği gibi yalnızca eleme işleri de yapılabilir. Firmalar ister tek bir tesis altında bütün olarak, isterse sadece belirli işlemler için sektörde faaliyet gösterebilmektedir.

Agrega kırma işlerinde, kırılacak olan malzemelerin ve taşların yapısına ve büyüklüğüne göre kırıcılar kullanılması gerekmektedir. Tersiyer, sekonder ve primer kırıcılar olarak adlandırılan bu kırıcılar, farklı kırma özelliklerine sahiptir. Sıkıştırma tekniği, darbe yöntemi ve daha birçok özelliğiyle her türlü malzemenin ufak parçalara ayrılması için gerekli kırma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her taştan elde edilecek boyuta göre ve malzemenin kırılma zorluğuna bağlı olarak, firmalar işlerinde kullanacağı kırıcıları doğru satın almalıdır. Yetersiz ve yanlış seçimler firmaların hem işlerinde zaman kaybına hem de maliyet kaybına neden olmaktadır. Sektördeki firmaların çalışma alanlarındaki çevreyi iyi tanıması, faaliyetlerine başlamadan önce büyük önem taşır.
Çalışma alanındaki faaliyetler uzun süreli olarak yapılacaksa genel olarak sabit tesisler tercih edilmektedir. Ancak firmalar özellikle tek bir alanda kalmayıp, sürekli olarak farklı iş sahalarında da çalışma yürütecekse mutlaka mobil tesisler satın almalıdır. Mobil tesisler, rahatlıkla taşınabilme özelliğine sahiptir. Tek bir tır ile çalışma alanına nakliyesi yapılabilmektedir. Kurulum işlemleri de oldukça basittir ve bu özelliğiyle iş sahalarında çalışmaların hemen başlamasını sağlar. Seyyar olarak faaliyet gösteren firmalar için çok büyük karlılık ve kolaylık sağlayan bu tesisler, firmamızca özel üretimler sonucunda müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.
Firmamız, çalıştığı firmalar için özel üretimlerde gerçekleştirmektedir. Sektörde çalışmalara en uygun tesislerin inşa edilmesi, iş verimliliği, ürün kalitesi ve firmaların karlılığı açısından büyük önem taşımaktadır. Sektörü iyi tanıyan ve yıllardır sektöre büyük hizmetler veren firmamız, müşterilerin iş faaliyetlerine en uygun üretimleriyle çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Beraber çalışılan firmaların, tesislerden duyduğu memnuniyet ve geri dönüşleriyle, ülkemizde en çok ilgi ve talep gören firma olmayı başarmıştır.
Üretim ve satışlarımız tamamen yurt içi odaklı kalmamakta, yurt dışına da gönderim yapmaktayız. Firmamız, ülkemizde önemli ihracat rakamları elde eden firmalar arasındadır. Avrupa Birliği standartlarına uygun tasarım ve imalatlarıyla, yüksek performans sağlayan tesislerimiz, tüm bölgelerden talep görülmesine neden olmaktadır. Satışı yapılan tüm tesislerimiz, firmamızca garanti altındadır. Firmamızın özel üretimlerini ve tesislerini görmek için firmamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Agrega Kırma Eleme Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir