90 lık Mobil Konkasör | Konkasör Üretimin de Kalite 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

90 lık Mobil Konkasör

90 lık Mobil Konkasör

Büyük taş ve kaya parçalarını küçülten, kum ve mıcır hale getirmek için üretilen makine tesisleri konkasör ismini almaktadır. Yol yapımında, inşaat sektöründe, baraj yapımında ve birçok alanda kullanılmak üzere gerekli olan malzeme üretimini gerçekleştirmektedir. Konkasör tesisleri, besleyici ünite, bunker,  çeneli kırıcı, taşıyıcı bantlar ve titreşimlerden oluşmaktadır. Kırılma işleminden geçen malzemeler, son olarak eleklerden geçirilerek, sektörde kullanılmak üzere hazırlanma ve depolanma işlemlerine tabii tutulmaktadır. Konkasör tesisleri, kırılacak olan taşların cinsine, boyuna, yüksekliğine ve çapına göre birçok özelliği göz önünde bulundurularak özel olarak üretilir.  Çalışmalarda yüksek kapasitede ve istenilen kalitede üretim sağlayabilmek için iş tanımına en uygun tesislerin tercih edilmesi ve kullanılması çok büyük önem taşır.
Sektörde başarılı olmak için, tesislerin dayanıklı ve kaliteli olması gerekir. Tesis satın almadan önce, çalışmaların yapılacağı alandaki çalışma süresinin ne kadar olacağı tahmin edilmeli ve konkasör tesisi buna göre alınmalıdır. Kısa süreli çalışmalar için sabit konkasör tesisleri ya da uzun süreli çalışmalar için mobil konkasör tesisleri almak hatalı seçimler olmaktadır. Firmalar, uzun vadeli işlerinde mutlaka sabit konkasör tesislerini satın almalıdır. Sabit konkasör tesisleri, uzun vadede mobil konkasör tesislerine göre daha yüksek kapasitede ve kalitede üretim yapabilmektedir. Ancak sabit konkasör tesisleri adından anlaşılacağı üzere, taşınma işlemleri açısından kolaylığa sahip değildir. Mobil konkasör tesisleri, kısa vadeli farklı iş sahaları için uygun tipte olan konkasör modelidir. Seyyar konkasör tesisi olarak da bilinen bu tesisler, tek bir tır ile kolaylıkla taşınabilmekte ve rahatlıkla iş sahalarında kurulumu yapılabilmektedir. Bu özellikleriyle kısa süreli işler için sabit konkasör tesislerinden daha avantajlıdır. Firmalar yapacakları iş için seçecekleri konkasör tercihlerini, bu iki husus üzerinde dikkatli analiz yaparak yapmalıdır.

90 lık Mobil Konkasör

Konkasör satın alımında firmaların dikkat etmesi gereken noktalardan biri, ne miktarda malzeme üretimi yapacağıdır. Firmamız farklı kapasitelerde, düşük, orta ve yüksek kapasitelerde işlem gerçekleştiren firmalar için gerekli olan tesislerin imalatını gerçekleştirmektedir. 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık konkasör tesisleriyle hizmet vermektedir. 90 lık mobil konkasörler veya sabit konkasörler, 125 ton ile 180 ton arasında malzeme üretimi yapabilen ve düşük bütçeli işletmeler için yoğun olarak tercih edildiği konkasör tesisidir. Yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren firmalar ise genel olarak 140’lık konkasörleri tercih etmektedir. Bu konkasör tesisi 600 tona kadar üretim yapabilmektedir.
Firmamız, firmaların işlem gerçekleştirdikleri kapasitelere göre isteğe bağlı olarak özel tasarımlarda ve kapasitelerde üretimlerde gerçekleştirmektedir. Beraber çalışılan firmaların en yüksek verimlilik ve performansla işlerini yürütebilmesi için gerekli olan tesislerin imalatında kaliteyi ve dayanıklılığı ilke edinen firmamız, sektöre büyük katkılar sağlamaktadır. Firmamızın ayrıcalığını yaşamak ve en ekonomik koşullarda mobil konkasör satın almak için firmamızı arayınız.

90 lık Mobil Konkasör
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir