Blog Details

90’lık Konkasör Tesisi

90’lık Konkasör Tesisi

Büyük taş ve kaya parçalarını kırarak küçük taş, çakıl ve mıcır hale getirmek için üretilmiş olan iş makineleri konkasör ismini almaktadır. Konkasör tesislerinin parçalayarak küçük hale getirdiği parçalar geri dönüşüme uğrayarak birçok sektörde kullanılmaktadır. Kentsel dönüşüm projelerindeki taş ve kayalar, madenler, yıkılan yapılardan kalan malzemeler işlemlerden geçirilerek tekrar kullanım için hayata geçirilmektedir. Konkasör tesisleri besleyici üniteler, bunker, çeneli kırıcılar ve konveyör bantlardan oluşmaktadır. Bu tesis elemanlarının içerisinde elde edilen malzemeyi boyutlarına göre ayıran bir de titreşimli elekler bulunmaktadır.
Konkasör tesisleri farklı çalışma alanları için uygun olarak tasarlanıp üretilmiştir. Sektörde faaliyet gösterecek firmaların, çalışma alanlarını iyi tanıması ve analiz etmesi gerekir. Uzun bir süre aynı alanda işlem yapılacaksa eğer, firmalar sabit konkasör tesislerini tercih etmelidir. Ancak işletme, gezici bir çalışma politikası izliyorsa, yani seyyar olarak farklı alanlarda çalışma yapıyorsa mutlaka mobil konkasör tesislerini tercih etmelidir. Bu tesisler, hidrolik yapısıyla kolay kurulum imkânına ve kolay bakım imkanına sahiptir. Ayrıca nakliye işlemleri de zorlayıcı ve maliyetli değildir. Tek bir tır ile çalışma alanına taşınabilmektedir. Firmalar iş faaliyetlerinde gerekli olan tesisin seçimi konusunda doğru adımlar atmalıdır.
Firmalar çalışma alanlarındaki sürekliliğine bağlı olarak doğru seçimler yapacağı gibi iş yüküne bağlı olarak da gerekli kapasitedeki tesis tercihini yapmalıdır. Gerçekleştireceği üretim miktarından daha az kapasitede malzeme işleyebilen tesisleri tercih etmemelidir. Firmamız farklı kapasitelerde konkasör tesisleri üretmektedir. 90, 110, 125 ve 140 lık olarak adlandırılan bu tesisler 180 tondan 600 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. 90 lık konkasör tesisleri, 125 ton ile 180 ton arasında malzeme işleyebilen genellikle düşük ve orta bütçeli işletmeler tarafından tercih edilen tesislerdir. Bu tesislere gerekli durumlarda ek takviyelerde yapılabilmektedir.
Firmamız, müşterilerin çalışma alanlarına, kırım yapılacak taşların cinsine, yapısına ve boyutuna bağlı olarak gerekli olan tesisin inşa edilmesi için beraber çalıştığı firmaların iş ihtiyaçlarını karşılayacak özel tesis üretimleri gerçekleştirmektedir. Firmamızın bizzat kendi bünyesinde özel üretimler sonucu imal ettiği konkasör tesisleri, müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Firmamız sektördeki tecrübesiyle, firmaların doğru tesis ve iş makineleri alması konusunda bir nevi danışmanlık görevi de üstlenmektedir.

90 lık Konkasör Tesisleri

600 tona kadar malzeme işleyebilen konkasör tesisi üretimleri yapan firmamız, beraber çalıştığı firmalardan gelen talepler üzerine özel üretimlerde yapmaktadır. Müşteri memnuniyetli odaklı politikası gereği, müşteri ihtiyaçlarına en uygun hizmeti daima sağlamaktadır. Firmamız, konkasör tesisi imalatlarını Avrupa Birliği standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Yurt dışına da ihracat yapan firmamız, ülkemizde sektörün lideri konumundadır. Sektörde söz sahibi olmak isteyen firmaların daima tercihi olmaktayız. Firmamız bünyesindeki konkasör tesisi fiyatları ve çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak veya satın almak için firmamızı arayabilir ve ziyaret edebilirsiniz.

90’lık Konkasör Tesisi
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir