90 lık Kırma Eleme Tesisi | 90 lık Konkasör Tesisleri Sistemi 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

90 lık Kırma Eleme Tesisi

90 lık Kırma Eleme Tesisi

Kırma eleme tesisleri, yapı sektörü için gerekli malzemelerin üretimini gerçekleştirerek sektöre ciddi hammadde desteği sağlayan tesislerdir. Bu tesisler kırılması güç taş ve malzemeleri, kırma işlemlerinden geçirerek, kullanım için uygun boyutlara getirmektedir. İstenilen boyutta elde edilen taşlar, eleme ve yıkama işlemlerinden geçerek kullanım için hazır hale getirilir. Kullanıma hazır olan malzemeler depolama birimine sevk edilir ve müşteri taleplerine göre satış işlemleri gerçekleştirilir. Kırma ve eleme tesislerinin üretimleri yol yapımı, bina yapımı gibi yapı işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kırma tesislerinin gerçekleştirdiği taş kırma işlemleri, primer kırıclar ile desteklenerek istenilen malzemelerin elde edilmesi sağlanmaktadır.
Kırma ve eleme tesisleri kurmadan önce dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kırma ve eleme tesisleri kurarak faaliyet göstermek isteyen firmalar öncelikle çalışma alanlarını iyi tanımalıdır. Firmalar çalışma yapacakları alanda ne kadar süre faaliyet göstereceğini ve ne miktarda malzeme üretimi sağlayacağını doğru analiz etmelidir. Belirlenen çalışma alanında uzun bir süreç çalışmalar yapılacaksa eğer, sabit tesisler tercih edilmelidir. Bu tesisler, sabit alanda uzun vadeli çalışmalar için uygun olan ve uzun vadeli çalışmalarda etkin ve verimli bir performans ortaya koyan tesis elemanlarından oluşmaktadır. Firmalar belirli bir alanda çalışma göstermeyip, sürekli farklı iş sahalarına yönelecekse, bu durumda özel üretimlerimiz olan mobil kırma ve eleme tesisleri satın alınmalıdır. Hidrolik yapısı, kolay bakım ve kurulum olanağı ve tek bir tır ile nakliyesinin yapılabilmesi mobil tesisleri ön plana çıkarmaktadır. Mobil kırma ve eleme tesisleri, sabit tesislerin yapmış olduğu tüm işlemleri de aynı zamanda gerçekleştirmektedir.

90 lık Kırma Eleme Tesisi

Kırma ve eleme tesisleri alırken diğer önemli nokta ise üretim kapasitesinin ne kadar olacağı konusudur. Firmalar belirledikleri çalışma alanlarında ne miktarda malzeme işleyeceğini bilmelidir. İşleyeceği malzeme miktarından daha düşük miktarda üretim sağlayan tesisler satın alınmamalıdır. Firmamız 90, 110, 125 ve 140’lık olarak nitelendirilen farklı kapasitelerde tesis imalatı gerçekleştirmektedir. Bu tesislerimiz 180 tondan 600 tona kadar malzeme işleyebilen yüksek performanslı tesislerdir. Düşük bütçeli ve diğer firmalara göre daha az miktarda üretim gerçekleştiren firmalar genel olarak 90 lık kırma eleme tesisleri tercih etmektedir. Bu tesisler işlenen taşların kırılma güçlüğüne, cinsine boyuta bağlı olarak 125 ton ile 180 ton arasında malzeme işlemesi yapabilmektedir.  Daha yüksek kapasitede üretim yapacak olan firmalar, yüksek kapasiteli kırma ve eleme tesislerimizi tercih etmelidir.
Firmamız, beraber çalıştığı ve çalışacağı firmalara tesis satın almadan önce gerekli bilgileri vermekte ve müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun santralin inşa edilmesi konusunda da destek sağlamaktadır. Firmamızın yüksek dayanıklılıkta, kaliteli ve performans gücü yüksek olan kırma eleme tesisi fiyatları ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamızı mutlaka ziyaret ediniz.

90 lık Kırma Eleme Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir