90 lık Çeneli Kırıcı İmalatında Türkiye de Lider Firma 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

90 lık Çeneli Kırıcı

90 lık Çeneli Kırıcı

Kırma ve eleme tesislerinde en önemli işlem kırma işlemleridir. Kırma işlemlerinin sağlıklı yapılamaması ve istenilen boyutta malzemelerin elde edilememesi, diğer süreçlerinde başarılı bir şekilde ilerlemesine engel olur. Kırma faaliyetleri için firmamız, yüksek kırma kapasiteleri olan kırıcılar üretmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu kırıcılar arasında büyük ilgi gören kırıcılardan birisi çeneli kırıcılardır. Çeneli kırıcılar, granit ve bazalt gibi kırılması güç taşları bile kolaylıkla kırabilen ve başarılı bir performans gösteren kırıcılardır. Bu kırıcılar saatte 150 tondan 900 tona kadar taş kırma işlemi gerçekleştirme potansiyeline sahiptir. Çeneli kırıcılar madencilik sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır.
Çeneli kırıcıların en önemli özelliği çene ayarlamasının yapılabilme olanağıdır. Bu özelliğiyle, istenilen büyüklükte malzemenin ortaya çıkarılabilmesi için çene ayarlaması yapılarak kırma işlemleri gerçekleştirilir.  Kırımı en güç taşları bile istenilen boyutlarda kırarak, kaliteli malzeme üretilmesini sağlayan çeneli kırıcılar, firmalarca yüksek talep gören kırıcılar arasındadır. Çeneli kırıcılar aşınmaya karşı da dayanıklıdır. Çelik dökümlere sahip olmasıyla aşınmaya karşı dirençli olan bu kırıcılar, yüksek dayanıklılığa sahiptir. Çeneli kırıcılar, isteğe bağlı olarak birincil kırıcı ve sekonder kırıcı olarak da kullanılma imkânına sahiptir. Taş kırma ve eleme tesislerinde bulunması gereken en önemli araçlardan biri olan çeneli kırıcılar, firmaların en çok ihtiyaç duyduğu ve memnun kaldığı tesis elemanları arasında bulunmaktadır.

Fabo Makina 90 lık Çeneli Kırıcı

Çeneli kırıcılar, farklı çeşitlerde üretilmektedir. 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık olarak üretilen çeneli kırıcılar, firmaların işlerindeki ihtiyaca göre tercih edilmektedir. Firmamızın ürettiği ve satışa koyduğu 90’lık çeneli kırıcılar, firmalardan yüksek talep gören kırıcılar arasındadır. 90’lık kırıcılar, saatte ortalama olarak 150 ton ile 200 ton arasında taş kırma işlemi gerçekleştirmektedir. Bu kırıcılar genel olarak kayaların parçalanarak küçük parçalara ayrılmasında kullanılmaktadır. Kırılacak olan taşların cinsi ve büyüklüğü, kırpa kapasitesini etkilemektedir. Çok yüksek kapasitelerde üretim yapmak isteyen firmalar 140’lık çeneli kırıcıları tercih edebilir. Firmamız, beraber çalıştığı firmaların ihtiyaçlarına bağlı olarak, özel üretimler de gerçekleştirmektedir.
Firmamız tüm çeneli kırıcı çeşitlerini yüksek dayanıklılığa sahip olacak şekilde üretmektedir. Çeneli kırıcı üretimlerimiz CE standartlarında üretilmektedir. Yurt içinde sektörde lider konumda bulunan firmamız, Dünya üzerinde birçok ülkeden de ilgi görmekte ve yurt dışına ihracat yapmaktadır. Firmamız, yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarıyla sektöre önemli katkı sağlamaktadır. Firmamızı sektörde yükselten en önemli faktörlerden birisi, kaliteli üretimlerinin yanı sıra satış odaklı değil müşteri memnuniyetli odaklı çalışma prensibidir. Firmamız, satış öncesi gösterdiği ilgi ve alakayı satış sonrasında da göstermekte ve beraber çalıştığı firmalara daima destek vermektedir. Tesis, santral ve iş makinelerinin gerekli durumlarda bakım, tamir ve parça değişimi gibi ihtiyaçları olabilmektedir. Teknik ekibimiz, bu tür durumlarda destek sağlayarak, müşteri problemlerini kısa zamanda gidermektedir. Firmamızla çalışmanın ayrıcalığını yaşamak ve en uygun ekonomik koşullarda çeneli kırıcı satın almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

90 lık Çeneli Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir