90 lık 110 luk Konkasör Çeşitleri İle Hizmetinizdeyiz 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

90 lık 110 luk Konkasör

90 lık 110 luk Konkasör

Taş ocaklarında elde edilen kaba malzemeyi çeşitli işlemlerden geçirerek, yol yapımı, inşaat, yapı sektörü ve daha birçok alanda kullanılmak üzere kullanıma uygun hale getiren tesislere konkasör tesisi denir. Konkasör tesisleri, kırılması güç taş ve kayaları kırarak, eleme işlerimden geçirip, değerlendirilmesini sağlamaktadır. Konkasör tesisleri primer kırıcılar, konveyör bantlar, titreşimli elek ve bunker besleyicilerle birlikte satışa sunulmaktadır. Firmalar iş ihtiyaçlarına göre konkasör tesisine eklemelerde yapabilmektedir. Konkasör tesislerinin işlemden geçirdiği tesisler primer kırıcılar için uygun hale getirilir ve tekrar işlemlerden geçirilerek, kullanılmaya hazır son halini alır. Konkasör tesisleri piyasada farklı model ve kapasitelerde üretilmektedir.
Konkasör tesisi kapasiteleri 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık olarak piyasaya sunulmaktadır. Bu tesisler, 125 tondan 600 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. 90’lık 110 luk konkasör,  125 tondan 300 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. 90 lık konkasörler 180 tona kadar çıkabilirken, 110 luk konkasörler, 300 tonu bulabilmektedir. 125’lik konkasörler 300-450 ton arasında malzeme işleyebilmektedir. En yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren konkasör tesisi ise 140’lık konkasör tesisleridir. Bu tesisler 450 ile 600 ton arasında çok yüksek sayılarda malzeme üretimi gerçekleştirebilmektedir. İhtiyaca göre bu tesislere kalitenin artırılabilmesi adına bazı kırıcı eklemeleri de yapılabilmektedir. Firmamız, firmaların ihtiyaç duyduğu kapasitelere ve özellikler doğrultusunda, beraber çalıştığı firmalar için, özel üretimlerde gerçekleştirerek, sektördeki farkını her zaman yansıtmaktadır.

90 lık Konkasör Tesisi Ve 110 luk Konkasör

Konkasör tesislerinde kapasite önemli bir yer tutarken, bir diğer husus ise çalışma alanındaki sürekliliğe bağlı olarak sabit veya mobil konkasör tesisi seçimidir. Sabit konkasör tesisleri, isminden de anlaşılacağı üzere, sabit alanlarda çalışma faaliyeti yapılabilmesi için gerekli olan ve ihtiyaç duyulan konkasör tesisidir. Bu konkasörler sabit alanlarda çok yüksek kapasitelerde üretim gerçekleştirmektedir. İşletmeler faaliyetlerini değişken iş sahalarında kısa aralıklarla gerçekleştirecekse eğer, kesinlikle mobil konkasör tesislerini tercih etmelidir. Mobil konkasör tesisleri, sabit konkasör tesisleri zor kurulum imkânına sahip değildir. Kolaylıkla taşınabilen ve rahatlıkla kurulabilen bir yapıya sahiptir. Tek bir tır ile taşınması yapılabilmekte ve hemen kurulup çalışmaların başlamasını sağlamaktadır. Firmalar, konkasör tesisi satın almadan önce, faaliyet göstereceği alandaki sürekliliğini iyi ve doğru analiz etmelidir.
Firmamız, sabit ve mobil konkasör tesislerini yüksek kalite standartlarında üretmektedir. Avrupa Birliği standartlarına göre gerçekleştirdiği üretimleri, yurtdışından da büyük talep görmekte ve firmamız yurtdışına yüksek miktarda ihracat yapmaktadır. Ülke ekonomisine katkısı ve sektöre verdiği hizmet ile ülkemizde sektörün en çok tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Firmamızın tüm üretimleri garantili bir şekilde müşterilerin hizmetine sunulmakta ve olası acil durumlarda teknik ekibimiz gerekli müdahaleleri yapmaktadır. Ekonomik fiyatları, dayanıklı, güçlü ve kaliteli konkasör tesisleriyle tercih noktası olan firmamızdan, konkasör tesisi satın almak ya da bilgi almak için firmamızı arayabilir ve ziyaret edebilirsiniz.

90 lık 110 luk Konkasör
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir