Blog Details

75’lik Tersiyer Kırıcı

75’lik Tersiyer Kırıcı

Kırma ve eleme tesislerinde malzemelerin işlenmesi ve istenilen boyutta üretim sağlanabilmesi için kırma işlemlerinin önemi büyüktür. Yıkama, eleme ve son olarak depolama işlemlerinin yapılabilmesi için, istenilen mamulün elde edilebilmesinde kırmanın istenilen şekilde gerçekleşmesi gerekir. Kırma işlemleri için primer, sekonder ve tersiyer kırıcılar kullanılmaktadır. Kırma ve eleme tesislerinde mevcut olan sabit ve mobil üretimler kırıcılarda da gerçekleştirilmektedir. Tersiyer kırıcılar normal üretildiği gibi mobil olarak da üretilmektedir. Mobil tersiyer kırıcılar, kolaylıkla taşınabilme ve kurulma olanağına sahiptir. Tersiyer kırıcılar da tek bir tır ile çalışma sahalarına taşınabilmektedir. Tersiyer kırıcılar, işlem kapasitesine bağlı olarak farklı kapasitelerde üretilmektedir. Firmalar, kırma faaliyetlerinde ihtiyaç duyduğu tesis ve kırıcıları satın alarak faaliyetlerine başlamaktadır.
Darbeli kırıcılar arasında bulunan tersiyer kırıcılar, inşaat, taş ocağı ve madencilik gibi sektörlerde ve yüksek kapasiteye sahip tesislerde kullanılmaktadır. Orta sertlikteki malzemelerin kum elde edebilen tersiyer kırıcılar, dik milli kırıcılara bir nevi alternatif olarak da kullanılmaktadır. Ayarlanabilir ağız yapısıyla, elde edilmek istenen boyutta üretimler yapılmasını sağlar. Tersiyer kırıcının başlıca özelliklerine değinecek olursa, tersiyer kırıcılar, yüksek toz ve kum oranı elde edilmesini sağlamaktadır. Sekonder, tersiyer ve kum makinesi olarak da kullanılmaktadır. Yüksek kapasitede performans göstererek beton bazlı üretimler gerçekleştirmektedir.  Krom ya da yüksek mangan içeren paletlere sahiptir. Tersiyer kırıcılarda mobil tesisler gibi hidrolik bir sistem yapısına sahiptir. Bu özelliğiyle bakım yapılması ve yedek parça değişimi gibi işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir. Özel çarpma plakları ve yüksek rotor hızıyla üretilmesi sayesinde aşınmalar düşük olmaktadır. Tersiyer kırıcılar ile yüksek oranda toz ve kum elde edilmektedir. Tersiyer kırıcılar, firmaların işlem kapasitelerine bağlı olarak farklı kapasitelerde üretilmektedir.

75 lik tersiyer kırıcılar

Tersiyer kırıcılar küçük, orta ve büyük çaplı işletmelerin işlerinde kullanabileceği her kapasitede üretilmektedir. Küçük ve orta işletmelerin yaygın olarak tercih ettiği 75’lik tersiyer kırıcı büyük ilgi görürken, büyük çaplı işletmeler genel olarak 150 lik tersiyer kırıcılar satın almaktadır. 150’lik tersiyer kırıcılar 350 tona kadar işlem gerçekleştirme potansiyeline sahiptir. Çalışmalarını sürdüren firmalar, eğer daha farklı tesis ve kırıcılara ihtiyaç duyuyorsa, firmamız bu kapsam da faaliyet göstermekte ve özel üretimler gerçekleştirmektedir. Firmaların iş tanımlarına en uygun tasarımlar ve çizimler mühendislerimiz tarafından hazırlanarak üretimi sağlanmaktadır. Firmamızla çalışmanın en büyük ayrıcalığı, firmaların ihtiyaçlarına en uygun tesis ve iş makineleriyle sektöre destek ve hizmet sağlamasıdır.
Üretimlerini daima CE standartlarına uygun olarak gerçekleştiren firmamız, tüm satışlarında garanti vermekte ve olası problemler karşısında ilgisini ve desteğini eksik etmemektedir. Tecrübeli teknik ekibiyle, onarım, montaj, bakım, yedek parça gibi hizmetlerde en kısa sürede gerekli durumlarda yapılmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz tüm tersiyer kırıcı çeşitlerine ulaşabileceğiniz firmamızdan, tersiyer kırıcı fiyatları ve özellikleri hakkında bilgi almak sitemiz inceleyebilir, telefonla arayabilir ya da firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

75’lik Tersiyer Kırıcı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir