700 lük Dik Milli Kırıcı | Fabo Makina Dik Milli Kırıcı İmalatı 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

700 lük Dik Milli Kırıcı

700 lük Dik Milli Kırıcı

45 mm’ye kadar sert ve aşındırıcı malzeme ve taşları kırarak kum ve mıcır elde etmek için kullanılan üçüncül kırıcılar, dik milli kırıcı olarak isimlendirilir. Bu kırıcılar rotora giren malzemeleri 80 m/s hıza kadar fırlatma işlemi yaparak taşı taşa kırdırma işlemi gerçekleştirmektedir. Dik milli kırıcıların, üretimini gerçekleştirdiği malzemeler birçok alanda kullanılmaktadır. Yol ve asfalt yapımında gerekli olan küçük taneli malzemelerin üretimini sağlamaktadır. Asfalt ve beton yapımında gerekli olan malzemelerin üretilmesinde ve dere yataklarındaki taşların kırılma işlemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Elektronik motorlu hidrolik ünitesi ve otomasyon kontrol panosuyla yüksek bir performans sağlamaktadır. Dik milli kırıcıların gerçekleştirdiği işlemlerin ardından eleme işlemine geçilir. Elemeden geçmeyen ve kalan parçaların tekrar kırılma işlemleri gerçekleşmeyebilir. Bu tip malzemeler için farklı kırıcılar tercih edilebilir.
Dik milli kırıcılar düşü maliye sahip bir kırıcıdır. Fiyat avantajı ve performans olarak alınan yüksek veriminin yanı sıra enerji tüketimi açısından da avantajlıdır. Enerji tüketimi oldukça düşüktür. Malzemeleri yüksek oranda küçültme oranına ulaşan kırıcılar, sert maddeleri de ezerek işlem yapabilmektedir. Kısa sürede yapılan bakım işlemleri ve bakım maliyetinin düşüklüğü dik milli kırıcıların diğer avantajlı tarafları arasındadır. Dik milli kırıcılar, 0,5 mm boyuta kadar malzeme elde edilmesini sağlamaktadır. Dik milli kırıcılar farklı kapasitelerde üretilmektedir. Firmalar, kırma işlemi yapacakları işlem hacmine göre kırıcı satın almaktadır. Firmamızda düşük kapasitelerde ve yüksek kapasitelerde işlem gerçekleştiren dik milli kırıcılar bulunmaktadır.

Kaliteli Dik Milli Kırıcılar

Dik milli kırıcı çeşitleri, 700’lük, 800’lük ve 900’lük gibi isimlerle nitelendirilmektedir. 700’lük dik milli kırıcı, 90-100 ton civarında taş kırma kapasitesine sahip olan kırıcı modelidir. VSI-700 modeli olarak da piyasada ismi geçmektedir. Düşük ve orta bütçeli işletmeler tarafından sıkça tercih edilmektedir. 800’lük kırıcılar, 250 tona kadar 900’lük dik milli kırıcılar ise 450 tona kadar taş kırma potansiyeline sahiptir. Firmalar işlem hacmine bağlı olarak, firmamıza özel üretimlerde yaptırabilmektedir. Müşteri firmaların iş ihtiyaçlarına bağlı olarak en yüksek kapasitede üretim sağlayabilen dik milli kırıcılarımız, tecrübeli mühendislerimiz ve üretim kadromuz tarafından başarıyla üretilmektedir.
Firmamızın, piyasada ve sektörde öne çıkmasını sağlayan ilk nedenler arasında, üretimini gerçekleştirdiği dik milli kırıcıların, yüksek performans ve kalitesinin yanı sıra, gürültüsüz çalışma özelliğinin olmasıdır. Dik milli kırıcılarımız, ses ve gürültü kirliliğine karşı özel olarak üretilmiştir. Bu özelliğiyle şehir içi çalışmalarda da rahatsızlık duyulmasını engelleyerek başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Firmamızın tüm kırıcı modelleri ekonomik koşullarla ve ödeme yöntemleriyle piyasaya sunulmaktadır. Tüm işletmelerin, firmamızın özel üretimleriyle tanışması ve yüksek kalitede hizmet sağlayabilmesi için firmamız gerekli tüm çabayı göstermektedir. Garantili ve güvenceli dik milli kırıcı fiyatları ve özellikleri için firmamızdan fiyat teklifi almanızı tavsiye ederiz.

700 lük Dik Milli Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir