Blog Details

50 lik Tersiyer Kırıcı

50 lik Tersiyer Kırıcı

Taş kırma ve eleme tesislerinde gerekli iş makineleri arasında bulunan kırıcılar, farklı tip ve özelliklerde üretilmektedir. Primer, sekonder ve tersiyer kırıcılar olarak adlandırılan kırıcılar, birincil, ikincil ve üçüncül olarak işlem sırasına göre faaliyet göstermektedir. Tersiyer kırıcılar, darbeli kırıcılar arasında olan ve genellikle madencilik, inşaat sahalarında ve taş ocaklarında kullanılmaktadır. Dik milli kırıcıların alternatif olarak üretimi yapılan tersiyer kırıcılar, orta sertliğe sahip malzemelerden kum elde etmek için başarıyla çalışan bir kırıcıdır. Kırma işlemi, yüksek hıza sahip rotorların, malzemeleri pandüllere çarptırmasıyla gerçekleşmektedir. Ağız yapısıyla, farklı boyutlardaki malzemelerden istenilen boyutta ürün elde edilmesini sağlamaktadır.
Tersiyer kırıcılarda aşınma oranı düşüktür. Çarpma plakalarının ve rotor hızının yüksekliği, aşınmalara karşı geliştirilmiş belirgin özellikleri arasındadır. Bu özelliğiyle kum ve toz üretimindeki verimlilik oranı yüksek olmaktadır. Tersiyer kırıcılar hidrolik bir yapıda üretildiğinden, ihtiyaç duyulan zamanlarda bakım işlemleri çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Yedek parça değişimi gibi acil durumlarda da işlemler kısa sürede yapılarak, çalışmaların aksamasının önüne geçilir. Tersiyer kırıcılar, uygun fiyatı ve gösterdiği yüksek performans ile firmaların sektörde en çok memnuniyet duyduğu araçlar arasındadır. Tersiyer kırıcılar, farklı kapasitelerde malzeme üretiminde kullanılmak üzere farklı kapasitelerde üretilmektedir. 50’lik, 100’lük, 130’luk ve 150’lik gibi farklı kapasitelerde çeşitleri bulunmaktadır. 50’lik tersiyer kırıcı, 50 ton ile 100 ton arasında kırma işlemi gerçekleştirebilen ve genellikle düşük ve orta bütçeli işletmeler tarafından tercih edilen bir kırıcı çeşididir. Kum ve mıcır elde etmek için çokça tercih edilen modeller arasındadır.

50 lik Tersiyer Kırıcı

Özellikle büyük çapta üretimler gerçekleştiren ve iş yükü yüksek olan işletmeler daha yüksek kapasitelerde üretimler gerçekleştirilen kırıcılar tercih etmektedir. 150’lik tersiyer kırıcılar, büyük çaplı işletmeler için uygundur. Bu kırıcılar saatte ortalama 350 tona kadar malzeme üretimi gerçekleştirebilen kırıcılar arasındadır. Firmaların, iş yüküne bağlı olarak özel üretimlerde firmamızca yapılmaktadır. Firmaların, kırma işlemlerinde kullanacakları malzemelerin cinsine, büyüklüğüne, yapısına ve kırılma zorluğuna göre yüksek kapasiteli ve dayanıklı özel üretimlerimizle, firmaların tüm iş makinesi ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Sektördeki yeri, önemi ve çalışmalarıyla firmamız, ülkemizde en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.
Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışındaki çalışmalarıyla da firmamız, önemli ihracat rakamlarına ulaşmayı başarmıştır. Firmamız, üretimlerindeki kalite, dayanıklılık, performans ve fiyat politikasıyla sektörde diğer firmaların önüne geçmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı politikasından asla ödün vermeyen firmamız, satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerinde garanti sunmaktadır. Acil durumlar karşısında teknik ekibini yönlendirerek, ihtiyaç duyulan onarım, tamir, montaj gibi işlemler kısa sürede yapılmaktadır. Firmamız, kırma ve eleme tesisleri ve tesis için gerekli olan primer, sekonder ve tersiyer kırıcıların imalatını bizzat kendisi yapmakta uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Firmamızdaki tersiyer kırıcı fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayınız!

50 lik Tersiyer Kırıcı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir