Blog Details

30 luk Beton Santrali

30 luk Beton Santrali

Hazır beton üretimi yapan firmalar arasında her firmanın hedeflediği üretim miktarı aynı değildir. Bu duruma bağlı olarak beton santrali imalatçısı firmalar, her beton santrali için farklı kapasitelerde imalat gerçekleştiren santraller imal etmektedir. Beton santralleri arasında en düşük kapasitede üretim yapan santralin 30 luk beton santrali olduğunu söyleyebiliriz. Bu santraller, daha çok düşük bütçeli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Diğer tesislere göre daha düşük miktarda üretim gerçekleştiren bu tesisler, fiyat olarak da diğer santrallere göre daha uygundur. Küçük ölçekli işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.
30luk beton santrali sabit santrallerde tercih edilmektedir. Sabit 30 luk beton santrali, saatte 30 m3 hazır beton üretimi gerçekleştirmektedir. Eğer üretilmesi gereken miktar daha fazla ise, mikser eklemesi yapılarak arzu dilen üretim gerçekleştirilmektedir. Daha yüksek miktarda üretim yapmak için genellikle Twin- Shaft mikser eklemesi yapılmaktadır. Firmamız, beton santrali üretiminde, hem düşük miktarlarda üretim gerçekleştiren hem de yüksek miktarlarda üretim yapan santrallerin üretimini yapmaktadır. Sektördeki tüm firmaların ihtiyaç duyduğu santraller firmamızca üretilmektedir.
Firmamız, beton santrali üretiminde otomasyon sistemini kullanmaktadır. Otomasyon sistemli beton santrali üretimleri ile birlikte üretimin her aşaması kontrol altına alınabilmekte ve yüksek kalitede üretim gerçekleştirilmektedir. Üretimin kaliteli bir biçimde gerçekleştirilmesi ile birlikte firmaların üretimdeki verimliliği ve kalitesi de artmaktadır. Otomasyon sistemli beton santrallerinde, üretim anında herhangi bir hata oluştuysa, bu durum anında tespit edilmektedir. Böylece üretimde en yüksek verim elde edilmektedir. Firmamız, beton santrali üretiminde çevreye ve insan sağlığına zarar verici hiçbir madde ve malzeme kullanmamaya büyük önem vermektedir. Tüm üretimler Avrupa Birliği Standartlarına göre gerçekleştirilmektedir.
Firmamızda 30’luk beton santrali üretimi satışlarında garanti verilmektedir. Santralde yaşanabilecek tüm olası problem karşısında firmamız teknik destek ekibi ile anında hizmet sağlamakta problemleri çözmektedir. Sektörde çalışmaların durmaması için satış sonrası hizmet çok önemlidir. Santral problemlerinde muhatap bulamadığınız durumlarda, üretimler durmakta, üretim ve zaman kaybı yaşanmaktadır. Firmamız, bu tür sorunlar yaşanmaması için ekibini günün her saati hazır tutmakta ve en kısa sürede müşterilerine yardımcı olmaktadır.
Satışlarında en uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunan firmamız, sektörün en kaliteli beton santrallerini cazip şartlarda sunmaktadır. Her firmanın kolaylıkla ödeme yapabileceği şartlar altında beton santrali almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızdan, 30’luk beton santrali fiyatları hakkında bilgi almak ya da diğer santraller hakkında merak ettiklerinizi sormak için firmamızı arayabilirsiniz.

30 luk Beton Santrali
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir