300 Ton Kapasiteli Konkasör Tesisleri 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

300 Ton Kapasiteli Konkasör

300 Ton Kapasiteli Konkasör

Yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu malzeme üretimini gerçekleştiren konkasörler, farklı model ve kapasitelerde tesis üretici firmalar tarafından hizmete sunulmaktadır. Konkasörler sabit ve mobil konkasörler olarak üretildiği gibi farklı kapasitelerde malzeme işleyebilen yüksek performanslı olarak da üretilmektedir. Konkasör tesisleri 125 ton ile 600 ton arasında malzeme işleyebilmektedir. Firmamız, firmaların malzeme işleme potansiyeline bağlı olarak farklı kapasitelerde tesis üretimleri gerçekleştirmektedir. Firmalar, işlem potansiyeline bağlı olarak kapasitelerinin altında üretim gerçekleştiren tesisleri satın almamalıdır. Firmaların bu anlamda çalışma alanlarını iyi tanımaları, işlerinin sürekliliği ve verimliliği açısından önem arz etmektedir.
Konkasör tesisleri alırken ilk dikkat edilmesi gereken husus, çalışma alanında ne kadar süre faaliyet gösterileceğini doğru saptamaktır. Çalışma alanında kısa süreli bir çalışma olacaksa ve çalışma kısa sürede tamamlanacaksa sabit konkasör tesisleri satın almak hatalı bir karar olmaktadır. Sabit konkasör tesisleri, adından anlaşılacağı gibi, sabit bir alanda uzun bir süre çalışma gerçekleştirilecek uzun vadeli işler için en uygun konkasördür. Bu konkasörler, uzun vadede firmalara çalışmalarda verimlilik ve maddi anlamda karlılık sağlamaktadır. Ancak çalışmaların kısa sürede tamamlandığı ve farklı alanlara çalışmalar için gidilmesi gereken durumlarda mobil konkasör tesisleri tercih edilir. Bu konkasörler, kolaylıkla farklı sahalara taşınmakta ve kurulabilmektedir. Bu özelliğiyle seyyar konkasör ismiyle de anılmaktadır. Firmalar, ilk olarak mobil konkasör mü sabit konkasör mü tercih etmesi gerektiğine doğru karar vermelidir.

140 lık Konkasör Tesisi

Konkasör tesislerinde, üretim aşaması için gerekli olan kapasitelerde tesis kullanmak, arzu edilen miktarda üretimin elde edilebilmesi için önemli noktadır. Firmamız farklı kapasitelerde tesis üretimi gerçekleştirmektedir. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun konkasör tesislerinin yanı sıra yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren firmalara uygun tesislerde inşa etmektedir. Firmamızda 90, 110, 125 ve 140’lık konkasör tesisi imalatı yapılmaktadır. Bu konkasörler, üretim kapasitesi olarak birbirinden farklıdır. 125 ton ile 180 ton arasında malzeme işlemeyi hedefleyen firmalar 90’lık konkasör tesislerini tercih etmektedir. 250 ile 300 ton arasında malzeme üretimi gerçekleştirmek isteyen firmaların tercihi 300 ton kapasiteli konkasör olan 110’luk konkasörler olmalıdır. 125’lik konkasör ise 300 ton ile 450 ton arasında yüksek kapasiteli üretim sağlamaktadır. En yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren konkasörler ise 140 lık konkasörlerdir. Bu konkasörler 600 tona kadar üretim yapabilmektedir. Firmaların istekleri üzerine farklı ve özel üretimlerde tesislerde firmamızda imal edilmektedir.
Firmamız, tüm kapasitelerdeki konkasör tesislerini garanti kapsamında müşterilerine sunmaktadır. Konkasörlerimiz, yüksek verimlilik ve performansta çalışan ve zorlu şartlara karşı dayanıklı ve dirençli olan bir yapıdadır. CE standartlarına uygun üretimi ile uzun yıllar çalışmalarda sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Firmamızdan garanti ve güvence altında yüksek performanslı ve kapasiteli konkasör satın alımı için firmamızı ziyaret ederek, satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

300 Ton Kapasiteli Konkasör
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir