Blog Details

2000x6000x4 Katlı Elek

2000x6000x4 Katlı Elek

Kırma ve eleme tesislerinin vazgeçilmez elemanlarından olan sistemleri, elde edilen malzemeleri farklı boyutlara göre ayırabilen ve kullanım için kolaylık sağlayabilen iş makinesidir. Elekler, tek katlı, 2-3 ve 4 katlı olarak üretilmektedir. Kat sistemleriyle, istenilen ürünün elde edilmesini kolaylaştırmaktadır. Katlı elekler, dairesel titreşimler yaparak çalışırlar. Titreşim gövdesi, hizmet tipi ağır helezon yaylarla birlikte ana şaseye oturtulmaktadır. Katlar arası geniş olduğundan gerekli durumlarda tel değişim işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Elek tahrik sistemleri, ağır hizmet tipi masuralı rulmanlar kullanılarak üretilmiştir. Bu sayede eleklerdeki yük kapasitesinin yüksek olmasına karşı dayanıklılık sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak eteklerin ön olukları, raylı da yapılabilmektedir. Bu sayede etek telleri kısa sürede değişebilmektedir.
Katlı elekler farklı tip, anma ölçüleri, motor gücü ve katlarda üretilmektedir. Firmalar, işlerinde kullanmak üzere ihtiyaç duyduğu katlı eleklerden satın alarak kullanmaktadır. Sektörde en çok tercih edilen elekler, 2000x6000x4 katlı eleklerdir. Bu elekler saatte 400 tona kadar malzeme eleme kapasitesine sahip olan yüksek performans gösteren elek sistemleri arasında bulunmaktadır. Farklı boyutlardaki malzemelerin birbirinden ayrılmasını sağlamak amacıyla, kırma ve eleme tesislerinin en önemli elemanlarından olan katlı elekler, firmamızda üretilmektedir. Eleme işlemi, kırma işleminin ardından en önemli aşamalardan biri olduğundan, çalışmalarda kullanılacak olan eleğin, güçlü, sağlam, kaliteli ve eleme sistemi sorunsuz çalışan bir üretim olması gerekmektedir. Piyasada bulunan ve firmalarda büyük memnuniyetsizlik uyandıran, güçsüz, kalitesiz ve verimsiz katlı elekler, firmaları maddi zarara ve zaman kaybına uğratmaktan öteye gidememektedir.

2000x6000x4 Katlı Titreşimli Elek

Firmamız katlı elek imalatına büyük önem göstermekte ve dayanıklılığına ve güçlü çalışma sistemi olmasına büyük özen göstermektedir. İmalat işlemlerinde en güçlü ve kaliteli malzemeleri kullanan firmamız, ileri teknoloji son model katlı elek sistemleri üretmektedir. Firmamızın üretimi olan katlı elekler, sorunsuzca yıllarca kırma ve eleme tesislerinde başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Satışa sunulan tüm ürünlerimiz, firmamız tarafından güvence ve garanti altında sunulmaktadır. Etkin ve verimli çalışan güçlü yapısıyla yüksek performanslı katlı elekler için firmamızdan mutlaka teklif ve bilgi alınız. Firmamızın üretim sürecinde Avrupa Birliği standartlarını göz önünde bulundurmakta ve imalatlarını buna göre yapmaktadır. Üretimlerinde, insan ve çevreye zarar verecek hiçbir madde ve malzeme kullanılmamaktadır.
Firmamız satış öncesi gösterdiği ilgi ve alakayı satış sonrası da göstermeyi ihmal etmemektedir. Firmamızla çalışmanın bir ayrıcalığı olarak, tesislerde yaşanılan problemlerde firmamız teknik destek sağlamaktadır. Tesiste ihtiyaç duyulan tamir, bakım, montaj, yedek parça değişimi gibi tüm acil problemlerde, ekibimiz en kısa sürede problemleri gidermektedir. Böylece firmaların çalışmalarının durması engellenir ve istikrarlı bir çalışma süreci yaşanır. Farklı cinslerde ve ölçülerde katlı elek satın almak için firmamızı ziyaret ederek veya telefon açarak bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.2000x6000x4 katlı titreşimli elek fiyatları için bizlerle iletişime geçiniz.

2000x6000x4 Katlı Elek
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir