Blog Details

2. El Tersiyer Kırıcı

2. El Tersiyer Kırıcı

Taş kırma ve eleme tesislerinde kırıcıların önemi büyüktür. Tesis içerisinde kırma, eleme, yıkama ve depolama faaliyetleri yürütülmektedir. Arzu edilen kalitede malzeme üretimi yapılabilmesi için özellikle kırma işleminin başarıyla yapılması gerekir. İstenilen boyutta veya kalitede kırımı yapılamayan malzemelerde istenilen kalitede bir üretim sağlanamamaktadır. Kırma işleminin istenilen seviyede olması için, kırıcı imalatı yapan firmalar birbirinden farklı kırıcılar üreterek her türlü kırılma zorluğuna sahip olan taş ve kaya parçalarının kırılmasını kolaylaştırmaktadır. Özellikle küçük boyutlarda malzeme üretimi sağlamak amacıyla yaşanan problemler tersiyer kırıcılar ile giderilmiştir. Tersiyer kırıcılara ülkemizde kum makinesi de denmektedir. Böyle denmesinin sebebi de ufak boyutlarda istenilen seviyede ve kalitede malzeme üretimi sağlamasındandır. Tersiyer kırıcılar piyasada sıfır olarak ve 2. el tersiyer kırıcı olarak büyük ilgi görmektedir.

Her sektörde olduğu gibi taş kırma eleme tesisleri ve iş makineleri içinde sektördeki üretici firmalar arasında fark yaratan firmalar bulunmaktadır. İzmir’de faaliyet gösteren ve sektör için gerekli olan tüm taş kırma tesislerini ve kırıcı çeşitlerini üreten firmamız, üretim kalitesi ile sektörde en çok tercih edilen firmadır. 2. el tersiyer kırıcı satışları da yapan firmamız, bu konuda da en güvenilir firmalar arasındadır. Firmamız, üretim sürecinde Avrupa Birliği Standartlarını uyguladığından, tüm üretimleri kaliteli, yüksek performanslı ve uzun ömürlü olmaktadır. Bu özelliğiyle firmamızın imalatını yaptığı tersiyer kırıcılar, 2. el olarak alındığında bile sıfır ayarında performans gösterebilmektedir. Satışa sunulan 2. el kırıcılarımız, gerekli bakım ve onarım işlemlerinden geçirilerek sektöre sıfıra yakın bir şekilde sunulmaktadır.

İkinci El Tersiyer Kırıcı

Firmamızla çalışmanın en önemli avantajı da satış sonrası gerekli desteği sağlamasıdır. İster sıfır ister 2. el tersiyer kırıcı satın alın firmamız yüksek performanslı ve sorunsuz iş makinesinin satışını yapmakta ve satışını yaptığı ürününün arkasında durmaktadır. Olası bir problemde teknik ekibi ile problemlerin çözümü konusunda gerekli desteği sağlayan firmamız, müşterilerinin çalışmalarının asla yarıda kalmasını istememektedir. Sektörün en güvenilir firması olan Fabo Makina olarak, tüm satışlarımız da garanti güvencesi ile yapılmaktadır. Tüm tersiyer kırıcılarımız en zorlu çalışma şartlarında yüksek performans göstermektedir. Firmamız, sektördeki kalitesi ile öne çıkmasına rağmen fiyat konusunda fahiş fiyatlar talep etmemekte ve piyasa fiyatlarında satışlarını yapmaktadır. En cazip fiyatlarda ve ödeme koşulları altında satışlarını yapan firmamızdan, 2. el tersiyer kırıcı satın almak ya da fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilir ya da yerinde ziyaret edebilirsiniz.

2. El Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir