150 lik Tersiyer Kırıcı Özellikleri Ve Fiyatlarına Ait Bilgiler 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

150 lik Tersiyer Kırıcı

150 lik Tersiyer Kırıcı

Kırma ve eleme tesislerinde kırma faaliyetleri için primer, sekonder ve tersiyer kırıcılara ihtiyaç duyulmaktadır. Kırma faaliyetlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli olan bu kırıcılar, her boyuttaki, cinsteki ve özellikteki taşların kırılmasında ve eleme işlemine gönderilmesinde önemli bir role sahiptir.  Birincil, ikincil ve üçüncül olarak isimlendirilen kırıcılar, taş kırma ve tesislerinin vazgeçilmez iş makineleri arasında bulunmaktadır. Kırıcılar arasında yaygın olarak kullanılan tersiyer kırıcılar, kum makinesi olarak da bilinmektedir. Bu kırıcılar, orta sertlikte ve büyüklükteki malzemelerden kum ve mıcır üretimi sağladığından bu ismi almıştır. Küçük ve ince parçalara ayrılma işlemlerinde başarılı bir performans sağlamaktadır.
Taş ocağı ve alüvyon malzemelerinin kırılmasında görev almaktadır. Tersiyer kırıcıların farklı kapasitelerde imalatı yapılarak, sektörde ihtiyaç duyulan üretimlerin gerçekleşmesi için kullanılmaktadır. 75’lik, 100’lük, 130’luk ve 150 lik tersiyer kırıcı imalatı yapılmaktadır. 150’lik kırıcı genel olarak yüksek kapasitede üretim sağlayan firmalarca tercih edilmektedir. Bu tesisler en yüksek kapasitede üretim sağlayan tersiyer kırıcılardandır. Ortalama olarak saatte 350 ton gibi rakamlara çıkabilen üretimler yapmaktadır. Firmalar, iş kapasitelerine bağlı olarak daha farklı kapasitelerde kırıcılara ihtiyaç duyabilmektedir. Firmamız, özel tasarım ve üretimleriyle, sektör için gerekli olan tüm tesis ve elemanları imal etmektedir.
Sektörde, çalışma alanındaki süreklilik ve değişkenlik gibi durumlar önemlilik arz ettiğinden dolayı, tersiyer kırıcılar içinde mobil tasarımlar yapılmaktadır. Mobil tersiyer kırıcılar, mobil konkasör tesisleri gibi tek bir tır ile çalışma alanına taşınabilen ve kolay bir kurulum işleminin ardından çalışmaya başlayabilen özelliğe sahiptir. Firmalar, tesis ve iş makineleri almadan önce, faaliyet gösterecekleri iş sahalarındaki sürekliliğini göz önünde bulundurmalıdır. Kısa vadeli çalışmalarda ve değişken iş sahalarında çalışılacaksa eğer, mobil iş makineleri almaları gerekmektedir. Firmamızın en önemli özelliklerinden birisi, sektörü iyi tanıması ve yüksek bilgi sahibi olmasıyla firmalar için gerekli olan tesisleri en doğru şekilde saptamasıdır. Beraber çalışılan firmalara, en doğru ve en yüksek verimlilik sağlayabilecekleri tesisler sunulmaktadır.

150 lik Tersiyer Kırıcı

Doğru iş makineleri ve tesisleri kurmak, müşterileri daima sonradan yapacakları gereksiz masraflardan kurtarır. Firmamızla çalışmanın en önemli avantajlarından birisi de sonradan sürpriz maliyetlerin firmalara yaşatılmamasıdır. Firmamız, üretimlerinde dayanıklılığa ve performansa ciddi derece önem göstermektedir. İmalatını yaptığı tüm tesis ve iş makineleri uzun yıllar boyunca dayanıklı ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Zorlu çalışma koşullarına uyumlu ve dirençlidir. Ağır mevsim şartlarında arıza yapmadan iş sürecinin yavaşlamasının önüne geçmektedir.
Taş kırma ve eleme tesislerinde sektörde en çok tercih edilen üretici firma olmayı başaran firmamız, garantili ve yüksek performanslı üretimleriyle, sektöre ciddi katkı yapmaktadır. Beraber çalıştığı firmaların memnuniyetine büyük önem veren firmamız, müşterileriyle olan iletişimini satış sonrası koparmamakta, ilgisini her zaman göstermektedir. Firmamız bünyesindeki tersiyer kırıcı fiyatları ve diğer iş makineleri ihtiyaçlarınız için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

150 lik Tersiyer Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir