130 luk Tersiyer Kırıcı Özellikleri Ve Fiyatları Hakkında 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

130 luk Tersiyer Kırıcı

130 luk Tersiyer Kırıcı

Kırma ve eleme tesislerinde, kırma, eleme, yıkama ve depolama işlemleri tek bir tesis altında yapılabilmektedir.  Tesislerde elde edilen malzemenin istenilen boyutta ve kalitede olabilmesi için kırma işlemlerinin arzu edilen şekilde gerçekleşmesi çok büyük önem taşımaktadır. İstenilen boyutta elde edilemeyen ve kırılmayan malzemeler, sektörde tercih edilmemektedir. Kırma işlemleri için gerekli olan kırıcılar, yerinde kullanılarak etkin ve verimli bir sonuç elde edilebilmektedir. Piyasada bulunan primer, sekonder ve tersiyer kırıcılar, kırma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Birincil, ikincil ve üçüncül olarak da isimlendirilen bu kırıcılar yerime göre kırma işlemlerinde rol almaktadır.

Kırma faaliyetlerinde tersiyer kırıcılar üçüncül olarak adlandırılır. Tersiyer kırcılar, taş ocaklarında çok tercih edilen bir kırıcıdır.  Tersiyer kırıcılar kum makinesi olarak da isimlendirilmektedir.
Tersiyer kırıcılar, darbeli kırıcılar arasında bulunmakta ve madencilikte, inşaatta ve yapı sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Orta sertliğe sahip malzemeleri incelterek kum elde edilmesini sağlayan bu kırıcılar, kırımını gerçekleştirdiği tüm malzemeleri ince bir hale getirmektedir. Tersiyer kırıcılar, özel çarpma plakalarına ve yüksek rotor hızına sahiptir. Bu özellikleriyle aşınma riski oldukça düşüktür. Farklı kapasitede çeşitleri olan, tersiyer kırıcılar, işletmelerin iş kapasitelerine göre tercih edilmektedir. 100’lük, 130’luk ve 150’lik gibi çeşitleri olan tersiyer kırıcılar, 350 tona kadar üretim yapılabilmektedir. 100’lük tersiyer kırıcılar 175 tona, 130’luk tersiyer kırıcı 225 tona ve 150’lik tersiyer kırıcılar 350 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. Ayarlanabilir ağız yapısıyla, istenilen boyutta malzeme üretilmesini sağlayan tersiyer kırıcılar, sektördeki önemli iş makineleri arasındadır.

130 luk Tersiyer Kırıcı

Fiyatının oldukça uygun olmasına karşın, göstermiş olduğu yüksek performansla firmaların büyük memnuniyet duyduğu iş makineleri arasında bulunan tersiyer kırıcılar, hidrolik sistem ile üretilmektedir. Hidrolik yapısı sayesinde, kolayca sökülebilmekte, bakım işlemleri ve yedek parça değişimleri gibi gerekli ihtiyaçlar rahatlıkla yapılabilmektedir. Yüksek darbe sistemiyle çalışan kırıcılar, etkin ve verimli bir performans göstermektedir. Firmamız, düşük miktarda ve yüksek miktarda malzeme üretimi sağlayan firmalar için farklı kapasitelerde özel üretimlerde yapmaktadır. Firma ihtiyaçlarına en uygun tesis ve iş makineleri, tecrübeli ekibimizin imalatıyla ortaya çıkarılmakta ve çeşitli testlerin ardından sorunsuz olarak müşterilerin hizmetine sunulmaktadır.
Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği tüm tersiyer kırıcılar CE (Avrupa Birliği) standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Ülkemizde en çok ilgi ve talep gören firma olmayı başaran firmamız, aynı zamanda yurtdışına da ihracat yapmaktadır. En uygun ekonomik koşullarda ve ödeme kolaylığı ile hizmet veren firmamız,  uzun yıllar yüksek performans gösteren yüksek kaliteli üretimleriyle çalıştığı firmalara önemli katkı sağlamaktadır. Tesis ve iş makinelerinin dayanıklı ve kaliteli olması, üretim süreçlerini de doğrudan etkilediğinden firmaların işinin ehli firmalardan satın alma işlemleri yapması çok önemlidir. Garantili, dayanıklı ve yüksek performans gösteren taş kırma eleme tesisleri ve tersiyer kırıcı ihtiyaçlarınız için firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayınız.

130 luk Tersiyer Kırıcı
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir