110 luk Mobil Konkasör | Fabo Makina Mobil Konkasör Tesisleri 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

110 luk Mobil Konkasör

110 luk Mobil Konkasör

Günümüzde konkasör tesisleri kurarak sektöre yeni firmaların hızla girmesiyle, sektörün ihtiyaçlarını karşılama adına farklı kapasitelerde ve modellerde konkasör tesisi üretimleri de hız kazandı. Firmamız, sektörde en çok bilinen ve tercih edilen üretici firmadır. Konkasör tesisleri bilindiği üzere, büyük taş ve kaya parçalarını kırma işlemlerinden geçirerek, birçok sektörde ve alanda kullanılmak üzere gerekli hammadde üretimini gerçekleştirmektedir. Standart konkasör tesislerinde, primer kırıcılar, titreşimli elekler, konveyör bantlar ve bunker besleyiciler bulunmaktadır. İş ihtiyacına göre, bu tesislere farklı eklemelerde dâhil edilebilmektedir. Firmamız farklı çalışma sahaları ve üretim kapasiteleri için birbirinden farklı özel üretimlerle sektöre büyük bir hizmet sağlamaktadır.

Sektör için gerekli olan tüm tesis ve iş makinelerini yüksek kalite ve dayanıklılıkta üreten firmamızda konkasör tesisleri üretimine büyük önem verilmektedir. Konkasör tesislerimiz sabit ve mobil olarak üretilmektedir. Sabit tesisler, sabit alanlardaki uzun süreli çalışmalar için yüksek kalitede ve verimlilikte çalışmalar yürütülebilmesi için gerekli olan konkasör tesisleridir. Uzun vadeli işler için kesinlikle sabit tesislerin seçilmesi uzun vadede yüksek karlılık elde edilmesini sağlayacaktır. Kısa süreli işler ve seyyar yapıdaki çalışmalar için mobil konkasörler tercih edilmelidir. Bu konkasörler, farklı şantiye alanlarına tek bir nakliye aracı ile taşınabilmekte ve basit bir kurulumun ardından işlerin hemen başlamasına imkân sağlamaktadır. Hidrolik yapısıyla bakım ve yedek parça değişimi gibi gerekli durumlarda da işlemler rahatlıkla yapılabilmektedir.

Konkasör tesisleri kurarak işlem yapan firmaların, işlem kapasiteleri aynı olmadığından, firmamız farklı kapasitelerde üretimler gerçekleştirmektedir. Yüksek kapasitede işlemler gerçekleştiren firmalar için gerekli tesisleri inşa ederken, orta ve düşük bütçeli işletmeler için gerekli olan tesislerin imalat işlemlerini yapmaktan kaçmamıştır.  Firmamızdaki konkasör tesisleri arasında 90’lık konkasör tesisleri, düşük bütçeli işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tesisler 180 tona kadar üretim yapabilmektedir. 110’luk mobil konkasör ve sabit konkasörler ise orta ve düşük bütçeli işletmeler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Bu tesisler, 250 ile 300 ton arasında malzeme üretimi yapabilmektedir. En yüksek üretim kapasitesine ulaşabilen konkasör tesisi 140’lık konkasör tesisleridir. Bu tesisler 600 tona kadar üretim yapabilmektedir.

110 luk Konkasör Tesisi

Firmamız sadece belirli tiplerde üretimler yapmayıp, sektördeki ve işinde bilgi ve tecrübesiyle, çalıştığı firmaların ihtiyacı olan tesis ve iş makinelerini en doğru şekilde saptayarak gerekli olan tesis ve iş makinesi üretimlerini gerçekleştirmektedir. Özel üretimleriyle de sektörde ön plana çıkan firmamız, ülkemizin sektördeki en çok tercih edilen firması olmayı başarmıştır. Yurt dışına da ihracat yapan firmamız, ülke ekonomisine de ciddi katkılar sağlamaktadır. Firmamızın, kaliteli, dayanıklı ve yüksek performanslı mobil ve sabit konkasör tesisleri fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilir veya telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz.

110 luk Mobil Konkasör
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir