Blog Details

110 luk Konkasör Tesisi | Fabo Makina

110 luk Konkasör Tesisi | Fabo Makina

Konkasör tesisleri 90, 110, 125 ve 140’lık ismi verilen farklı kapasitelerde malzeme üretimi gerçekleştirebilen, farklı büyüklükteki taşları kırarak primer ve diğer kırıcıların işlem yapabilmesi için uygun bir hale getirebilmesini sağlayan tesislerdir. Konkasör tesislerden elde edilen malzemeler yol yapımından, inşaat yapımına kadar ihtiyaç duyulan tüm yapı sektörlerinde kullanılmaktadır. Yapı sektörü için gerekli ham madde malzemelerinin elde edilmesi için çalışmalar yapan firmalar, farklı tip konkasörler ile yüksek kapasitelerde üretim gerçekleştirmektedir. Firmalar, üretim kapasitesine göre özel üretim konkasörlerimiz arasından en uygun olanını tercih ederek, çalışmalarına başlamaktadır.
Firmamızın gerçekleştirdiği konkasör tesisi imalatları 180 tondan 600 tona kadar malzeme elde edilme potansiyeline sahip tesislerdir. Düşük kapasitede işlem gerçekleştiren 90’lık konkasörlerimizi tercih etmektedir. Bu konkasörler, saatte 125 ile 180 ton arasında malzeme işleyebilmektedir. Orta ölçekli işletmelerin yaygın olarak tercih ettiği 110 luk konkasör tesisi saatte 250 tondan 300 tona kadar malzeme üretimi gerçekleştirebilmektedir. Bu tesislerden elde edilen malzeme miktarı, çalışmaların yapıldığı alandaki ve malzemelerdeki zorluklara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu tesislere ihtiyaç duyulduğu anlarda ilave kırıcılarda eklenebilmektedir. 125’lik konkasör tesisleri de sıkça tercih edilen tesisler arasındadır. Bu tesisler 350 ton ile 450 ton arasında yüksek malzeme işleme potansiyeline sahip tesislerdir. Ciddi miktarda üretim gerçekleştiren büyük ölçekli firmaların tercihi 140’lık konkasör tesisleri olmaktadır. Bu tesisler 450 tondan 600 tona kadar malzeme üretebilmektedir. Firmamız, firmaların hedeflediği üretim miktarlarını gerçekleştirmek üzere firmaların ihtiyaç duyduğu özel tesis üretimleri de gerçekleştirmektedir.

110 luk Kırma Eleme Tesisleri

Tüm konkasör tesislerimiz primer kırıcılar, konveyör bant, bunker besleyicileri ve titreşimli eleklerle birlikte hizmete sunulmaktadır. Firmalar, tesislere gerekli eklemelerde yapabilmektedir. Genel olarak ek kırıcılar tercih edilmektedir. Primer çeneli kırıcılar, darbeli kırıcılar ve sekonder darbeli kırıcılar, firmaların ilgi gösterdiği ek iş makineleri arasındadır. Firmamız, ayrıca sabit alanlarda faaliyet göstermeyen ve seyyar bir çalışma politikası izleyen işletmeler içinde mobil konkasör tesisleri üretmektedir. Bu tesislerin taşınma kolaylığı ve tek bir tır ile nakliye avantajı firmaların iş faaliyetlerini rahatlıkla gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Farklı kapasitelerde ve çeşitlerde, sektörde ihtiyaç duyulan tüm tesisler, firmamızca özenle ve ileri teknoloji ürünü olarak üretilmektedir. Firmamız konkasör tesisi üretimlerini gerçekleştirirken, Avrupa Birliği standartlarını esas almaktadır.
Müşteri memnuniyeti odaklı firma politikamız, sektörde tutunmamız da ve en çok tercih edilen firmalar arasına girmeme ciddi katkı sağlamaktadır. Beraber çalıştığımız tüm firmalara satış sonrası da acil durumlar karşısında firmamız her zaman destek ve hizmet sağlamaktadır. Montaj, bakım, tamir ve yedek parça değişimi gibi tüm ihtiyaç durumlarında teknik ekibimizle sorunlar giderilmektedir. Firmamızın konkasör tesisi çeşitlerini ve farklı kapasitelerdeki tüm üretimlerimizi görmek, bilgi almak ve satın almak için firmamızı arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

110 luk Konkasör Tesisi | Fabo Makina
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir