Blog Details

100 lük Tersiyer Kırıcı

100 lük Tersiyer Kırıcı

Tersiyer kırıcılar, kırma ve eleme tesislerinde malzemelerin son işlemlerini gerçekleştirilen kum makinesi olarak da isimlendirilen iş makineleridir. Kırma ve eleme tesislerinde primer kırıcı ve sekonder kırıcılarından hemen ardından kullanım için ihtiyaç duyulmaktadır. Tersiyer kırıcılar üçüncül kırıcı olarak da isimlendirilmektedir. Kum makinesi olarak bilinen tersiyer kırıcılar, tek bir makine ile kırma, eleme ve yıkama işlemlerini gerçekleştirmektedir. Maliyeti çok düşük olan bu kırıcılar, maliyet avantajının yanında gösterdiği yüksek performansla da firmaların memnuniyet duyduğu iş makineleri arasında bulunmaktadır. Tersiyer kırıcılar özellikle, küçük ve orta bütçeli işletmeler tarafından yoğun olarak tercih edilmektedir.
Tersiyer kırıcılar iki yana dönme özelliği bulunan rotorlarıyla çalışmalarda yüksek bir performans sağlamaktadır. Kurulumu çok kısa bir sürede gerçekleşen kırıcı, çalışmaların hemen başlamasını sağlamakta ve zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmektedir. Tersiyer kırıcılar, mobil olarak da üretilmektedir. Özellikle mobil kırma ve eleme tesislerine sahip olan firmalar, çalışmaları gereği seyyar yapıda bulunduğundan mobil iş makinelerine ihtiyaç duymaktadır. Tersiyer kırıcılarında mobil özelliğinin bulunmasıyla, çalışmalarında büyük bir kolaylık elde etmektedir. Tersiyer kırıcılarda, tek bir tır ile taşınabilme ve kısa sürede yapılabilen basit bir kuruluma sahiptir. Hidrolik sistem yapısıyla da kolaylıkla bakım işlemleri yapılabilmektedir.
Tersiyer kırıcı, firmaların tesislerinde gerçekleştirdiği malzeme üretim kapasitesine bağlı olarak farklı çeşitlerde üretilmektedir. Firmalar kapasiteleri doğrultusunda tersiyer kırıcılar satın almalıdır. Hedeflediği malzeme üretimin altında malzeme işleyen kırıcılar satın alınmamalıdır. 75’lik,100’lük 130’luk, 150’lik gibi farklı kapasiteleri bulunan tersiyer kırıcılarda, en yüksek kapasitede üretim yapabilen 150lik tersiyer kırıcılardır. Bu kırıcılar saatte ortalama 350 tona kadar malzeme işlemeyebilmektedir. Orta çapta üretim yapabilen kırıcılar ise 100’lük tersiyer kırıcılardır. Bu kırıcılar, saatte 175 tona kadar malzeme işleyebilmektedir. Sekonder ve tersiyer kırıcı olarak da kullanılabilme özelliğine sahip bu kırıcılar özellikle taş ocağı ve alüvyon malzemelerinin kırılmasında oldukça başarılı olmaktadır. Uygun fiyatı ve yüksek performansı tersiyer kırıcıların, piyasada talep görmesindeki önemli unsurlardandır.

100 lük Tersiyer Kırıcı

Firmamız, sektörde gerekli olan primer, sekonder ve tersiyer kırıcıların üretimini yüksek kalitede üretmekte ve piyasaya sunmaktadır. Üretimlerinde dayanıklılık ve performans odaklı çalışan firmamız, sektördeki çalışma şartlarını bildiğinden bu iki hususa ayrı bir önem vermektedir. Dayanıksız ve verimli performans göstermeyen tersiyer kırıcıların piyasadaki varlığından oldukça şikayetçi olan firmalar, dayanıklı ve yüksek performans sağlayan tersiyer kırıcılarımızla tanıştığında oldukça memnuniyet duymaktadır. Firmamız, satışını gerçekleştirdiği tüm kırıcıları garanti altında sunduğundan, herhangi bir arıza durumunda gerekli işlemleri yapmaktadır. Teknik ekibini daima hazır tutan firmamız, çalıştığı firmalarda iş aksaklıkları yaşanmaması için 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Uzun yıllar dayanıklı ve ekonomik tersiyer kırıcı fiyatları ve özellikleri hakkında geniş bilgi almak için sitemiz inceleyebilir, firmamızı ziyaret edebilir veya telefonla hızlı iletişim sağlayabilirsiniz.

100 lük Tersiyer Kırıcı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir