Blog Details

Yüksek Kapasiteli Mobil Konkasör Tesisi

Yüksek Kapasiteli Mobil Konkasör Tesisi

Konkasör tesisleri kurarak çalışmalara başlayan her firmanın üretim kapasitesi aynı olmuyor. Bazı firmalar, düşük kapasitelerde üretim yaparken, bazı firmalar orta seviyede üretim rakamlarına ulaşıyor. Bazı firmalarsa çok yüksek kapasitelerde üretim sağlayarak sektörün malzeme ihtiyacını büyük oranda karşılıyor. Bu duruma bağlı olarak konkasör tesisi imalatı yaparak sektörün tesis ihtiyacını karşılayan üretici firmalar, sektörün ihtiyaç duyduğu tüm konkasör tesislerini farklı tiplerde ve çeşitlerde üretmektedir. Sektörde sabit ve mobil olmak üzere iki farklı konkasör tesisi bulunmaktadır. Bir firma eğer çalışma sahasında uzun süreye dayanan bir çalışma yapacaksa eğer sabit konkasör tesislerini, kısa süreli çalışmalar yapacaksa eğer mobil konkasör tesislerini tercih etmelidir. Bu iki tesisin birbirinden farkı, mobil konkasörler kurulum ve nakliye konusunda daha avantajlıdır. Tek bir nakliye aracı ile iş bitiminde yeni sahalara taşınabiliyor ve gün içerisinde kurulabiliyor. Sabit konkasör tesislerinin kurulum ve taşınma zorluğu daha yüksektir.

Mobil Konkasör Konusunda Uzman Kadro

Konkasör tesislerinde özellikle mobil tesisler, kullanım kolaylığı ile fark yaratmaktadır. İleri teknoloji ile üretilen ve kısa süreli çalışmaların vazgeçilmezi olan mobil konkasör tesisleri farklı kapasitelerde üretilmektedir. Firmamız düşük ve yüksek kapasiteli mobil konkasör tesisi imalatı yapmaktadır. Firmamızda üretimi yapılan mobil konkasör tesisleri, PRO-70, PRO-90, PRO-100, PRO-130 ve PRO-150’dir. PRO-70 mobil konkasör tesislerimiz, saatte 70 ile 100 ton arasında malzemeyi işleyen düşük kapasitede çalışan bir konkasör tesisidir. Yoğun olarak düşük sermayeli firmalarca tercih edilir. PRO-90 ise hem düşük hem de orta ölçekli firmaların tercih ettiği ve saatte 150 tona kadar malzeme işlemesi yapabilen konkasör tesisidir.
PRO-100 mobil konkasör tesisi ise saatte 150 ile 200 ton arasında malzeme üretimi yapmaktadır. PRO-130 mobil konkasör tesisi hem orta hem de yüksek ölçekli firmaların kullandığı bir tesis olup saatte 250 tona varan üretim yapmaktadır. En yüksek kapasiteli mobil konkasör tesisi ise PRO-150 mobil konkasörlerdir. Bu konkasörler saatte 300 tona kadar malzeme üretimi yapabilmektedir. Firmamız, ihtiyaca bağlı olarak tesislerin kapasitelerini artırabilmektedir.
Firmamız, tüm mobil konkasör tesisi çeşitlerini CE standartları doğrultusunda imal etmekte ve birçok ülkeye de ihraç etmektedir. Ülkemizde üretim kalitesi ve satış rakamları olarak lider konumda bulunan firmamız, en uygun fiyatlarda ve ödeme şartlarında garanti güvencesi ile satışlarını gerçekleştirmektedir. Firmamızdan, yüksek kapasiteli mobil konkasör tesisi satın almak ve fiyatlarını öğrenmek için iletişim kanalımızdan firmamıza ulaşabilir ya da ziyaret edebilirsiniz.

Yüksek Kapasiteli Mobil Konkasör Tesisi
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir