Twin Shaft Nedir ? Twin Shaft Nerelerde Kullanılır ? 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Twin Shaft Nedir ?

Twin Shaft Nedir ?

Twin Shaft mikserler yüksek kapasitelerde beton üretimi gerçekleştiren bir mikserdir. Özellikle Single Shaft mikserlere göre üretim yoğunluğu daha fazladır. Twin Shaft mikserler 120m3/s ile 180m3/s arasındaki kapasitelerde üretim yapmaktadır. Twin Shaft mikserlerde çift şaft bulunması, beton üretiminin daha fazla yapılmasında etkili olmaktadır. Twin Shaft mikserde motor redüktör grubu ile yatay mil yer almaktadır. Redüktörün etkisiyle motorlar tahrik işlemini gerçekleştirerek çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Pnömatik sistem kullanılması nedeniyle, boşaltım işlemleri kapakların kolaylıkla açılmasıyla basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Twin Shaft

Twin Shaft mikserlerin en önemli özelliklerin bir tanesi temizlik ihtiyacının fazla olmamasıdır. Bunun en önemli nedeni ise, kazanların sıyrılarak dönmesidir. Ayrıca dinamik olarak gerçekleştirilen yağlama sistemi ile yatak ömrü de çok uzundur. Firmamız, Twin Shaft mikser üretimlerinde oldukça hassas davranmakta, kalite ve dayanıklılığa büyük önem vermektedir. Firmamız, tüm mikser imalatlarını Avrupa Birliği Standartlarına uygun olarak üretmektedir. Üretimde, kullandığı kaliteli malzemelerle mikserlerin uzun yıllar boyunca verimli bir biçimde çalışması sağlanmaktadır.
Twin Shaft mikserler ayrıca garantili bir şekilde ve uygun fiyat avantajlarıyla satışa sunulmaktadır. Sektörde, yurt içinde ve yurtdışında yaptığı satış ve ihracatlarla sektörün lideri olan firmamızdan, çalışmalarınıza en uygun mikserleri tedarik edebilirsiniz. Firmamızın üretimi Twin Shaft mikserler, beton karıştırma işlemini kısa sürede ve homojen olarak yapar. Düşük su kullanımı ile yüksek performans sağlayan iş makinemiz, gücü, dayanıklılığı ve kalitesiyle sektörde fark yaratmaktadır.

Twin Shaft Nedir ?
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir