Torbalı Konkasör Makinaları İmalatçısı Fabo Makina 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Torbalı Konkasör Makinaları

Torbalı Konkasör Makinaları

Ülkemizde konkasör tesisi imalatçılığını yapan birçok firma bulunmaktadır. Konkasör tesislerine, günümüzde bilindiği üzere yoğun bir ilgi gösterilmektedir.  Yapı sektörünün hareketlilik yaşaması ve bu tür sektörlerin malzeme ihtiyacının artması ile birlikte konkasör tesisleri en karlı iş yatırımları arasına girdi.

Konkasör tesislerinde farklı özelliklere ve büyüklüklere sahip olan taş ve kaya parçaları, tesis içerisinde yer alan kırıcılar yardımıyla kırılmakta ve ufak parçalara getirilmektedir. Arzu edilen boyutlarda kırılma işlemi yapılan tesisler eleme ve yıkama işlemlerinin ardından depolanarak hazır hale getirilmektedir. Konkasör tesislerinde ufak parçaların yanı sıra tersiyer kırıcılar yardımıyla kum da elde edilmektedir.

Konkasör tesisleri üretimi iki farklı şekilde yapılmaktadır. Konkasör tesisleri sabit konkasör tesisleri ve mobil (seyyar) konkasör tesisleri olmak üzere iki farklı tipte üretilmektedir. Sabit konkasör satın almak isteyen firmaların öncelikle çalışma alanlarında uzun süreli faaliyet göstereceği kesinleşmelidir. Uzun vadede oldukça karlılık sağlayan sabit konkasörler, kısa süreli çalışmalar için uygun değildir.

Alt yapı çalışması gerektirdiğinden ve taşıma güçlüğü bulunduğundan kurulum işlemi günlerce sürmektedir. Kısa süreli işlerde daha hızlı kurulumu yapılan ve nakliyesi kolay olan tesisler tercih edilmelidir. Bu tesislerde mobil konkasör tesisi olarak adlandırılmaktadır. Mobil konkasör tesislerinde tek gün içerisinde işlemler yapılabilirken, bakım ve parça değişimi gibi işlemlerde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Torbalı Konkasör Makinaları

Konkasör tesisleri 90, 110, 125 ve 140’lık olarak firmamızda üretilmektedir. Torbalı konkasör makinaları imalatçısı olan firmamız, saatte ortalama 125 tondan 600 tona kadar malzeme işleyebilen tesisleri imal etmektedir. İzmir’de faaliyet gösteren firmamızda, satın almak istediğiniz konkasör tipine göre özel üretimlerde firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız, konkasör tesislerinde istenilen kalitede malzeme elde edilmesi için tesisin en önemli elemanı olan kırıcılarında üretimini yapmaktadır. Ülkemizdeki konkasör tesisi imalatçıları arasında en yüksek kalitede ve performansta kırıcılar üreten firmamızdan konkasör tesisi aldığınızda arzu ettiğiniz kalitede kırma işlemleri yapabilir ve üretim gerçekleştirebilirsiniz.
Firmamız, konkasör makinelerini uluslar arası standartlara bağlı olarak yapmaktadır. Tüm üretimlerinde çevreye ve insan sağlığına zarar verici malzeme kullanmayan firmamızın üretimleri, en zorlu çalışma şartları ve mevsimsel koşullar altında da kesintisiz olarak başarıyla çalışmaktadır. İzmir’de Torbalı konkasör makinaları satışı yapan firmamızın tüm tesisleri ve iş makineleri ülkemizin tüm bölgelerine gönderilmektedir. Firmamızdan konkasör makineleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve satın almak istediğiniz makinenin fiyatlarını öğrenmek için firmamızı arayabilir ya da firmamızı yerinde ziyaret edebilirsiniz.

Torbalı Konkasör Makinaları
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir