Taş Kırma Eleme Tesisleri İle Sizlere Pratik Çözümler Sunuyoruz 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Taş Kırma Eleme Tesisleri

Taş Kırma Eleme Tesisleri
İnşaat, beton, asfalt gibi işlerde kullanma amacıyla taş kırma eleme tesislerinde işlemden geçirilen birçok madene ihtiyaç duyulur. Bu madenler arasında granit, kireç taşı, kalker ve daha birçok taş çeşidini sayabiliriz. Bu madenler, taş kırma ve eleme tesislerinde işlemlerden geçirilerek sektörde kullanılmak üzere hazır hale getirilir. Taş kırma tesislerinde genel olarak kırma, yıkama, eleme ve depolama işlemleri tek bir tesisin çatısı altında yapılabilmektedir. İşletmelerin istisnai bazı tercihlerine göre, sadece kırma işlemleri için bir tesiste inşa edilebilir. Tesislerde kırımı yapılan malzemeler farklı çeşitlerde kırılmaktadır. Sekonder, primer ve tersiyer olarak farklı şekillerde kırma işlemlerine tabii olmaktadır.

Taş kırma ve eleme tesislerinde etkin ve verimli bir çalışma faaliyeti gösterebilmek için elektrik mühendislerinden maden mühendislerine kadar, sektör için gerekli olan tüm mühendisler koordinasyon içerisinde çalışmalarını yapmalıdır. Sorunsuz, verimli ve kaliteli üretimler yapabilmek için uyum çok önemlidir. Taş kırma eleme tesisleri müşterilerin iş yükünü en verimli şekilde gerçekleştirmek üzere üretilmektedir. Firmamızda taş kırma eleme tesisleri imalatı öncelikle mühendislerimiz tarafından çizilerek proje aşamasından geçmektedir.

Çizimlerin ardından imalat işlemlerine geçilmekte ve tesisler üretilmektedir. Üretimi gerçekleştirilen tesislerimiz çeşitli testlerden geçirilerek müşterilere sorunsuz hizmet sağlayabilme adına kontrol edilmektedir. Son kontrollerin ardından müşterilere tesisler sorunsuz olarak kurulur ve tesisler iş faaliyetlerine başlar. Satışı yapılan tüm tesislerimiz, firmamız tarafından garanti ve güvence altında sunulmaktadır.

Taş Kırma Eleme Tesisleri

Tesis almadan önce firmalar öncelikle kırımını gerçekleştireceği taş ve madenleri iyi tanımalı ve buna göre tesis yaptırmalıdır. Kırılacak taşların boyutu iş verimliliğini sağlayabilme adına çok önemlidir. Kırılacak taşların küçüklük ve büyüklüklerine göre birçok tesisin üretilmesi neticesinde, firmalar kendi iş eylemi için en doğru olan tesisin tercihini yapmak zorundadır. İş için en doğru tercihi yapabilen firmalar, işlemlerinde başarı ve kaliteyi bir arada yakalayabilmektedir. Firmamız, müşterilerine en doğru santralin seçimi konusunda yardımcı olmaktadır. Yapılacak iş faaliyeti için en yüksek verimlilik ile çalışacak taş kırma eleme tesisinin üretimini sağlayarak müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Satış odaklı değil, müşteri memnuniyetli bir politika izlememiz gereği, satışını gerçekleştirdiğimiz tüm tesislerden maksimum verim elde edilmesi için gerekli tüm çaba, firmamızca gösterilmektedir.

Üretimi yapılan tüm tesislerimiz, CE standartlarında üretilmektedir. Firmamız sektörde önemli bir yer edinmiş, gerek yurt içi gerek yurt dışına yaptığı ihracatlarıyla yüksek satış rakamlarına ulaşmıştır. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler, firmamızı sektörde söz sahibi yapmıştır. Firmamız satış öncesi ve satış sonrası müşterilerine gerekli tüm desteği sağlamakta ve müşteri firmaların işlerinin aksamasının daima önüne geçme politikası izlemektedir. Bu politika gereği teknik ekibini sürekli hazır tutan firmamız, gerekli durumlarda bakım, onarım, montaj ve yedek parça değişimi gibi konularda ekibini yönlendirmiştir. Taş kırma eleme tesisi almadan önce firmamızı mutlaka ziyaret ediniz.

Taş Kırma Eleme Tesisleri
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir