Sabit Beton Santrali Nedir, Özellikleri Nelerdir Ve Nerelerde Kullanılır 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Sabit Beton Santrali Nedir, Özellikleri Nelerdir Ve Nerelerde Kullanılır

Sabit Beton Santrali Nedir, Özellikleri Nelerdir Ve Nerelerde Kullanılır

Sabit beton santrali, piyasada bulunan çeşitli beton santrallerinden birisidir. Bu beton santrallerinde istenen niteliklerde hazır beton üretilir ve transmikserlere dolumu yapılır. Kullanıcılar ihtiyaç ve beklentilerine göre istedikleri özelliklere sahip beton santralini seçebilirler. Büyük ve uzun yıllar devam edecek projelerde sıklıkla sabit beton santrali tercih edilmektedir. Her türlü betonu sorunsuz bir şekilde üretebilme kapasitesine sahip olması bakımından kullanıcılarına avantaj sağlar. Sabit beton santralleri, hazır beton sektörü ve müteahhitlik hizmetlerinde ihtiyaç duyulabilecek tüm özellikleri yerine getirebilecek şekilde tasarlanıp üretilmektedir.

Sabit beton santrali tesislerimizin kapasitesi standart olarak 30m3/s ila 180m3/s arasında değişmekte olup, talep etmeniz halinde size özel sabit beton santrali üretimi de yapmaktayız. Üstelik Twin-Shaft mikser ekleterek beton üretimini artırma imkanına da sahipsiniz. Üretmiş olduğumuz sabit beton santralleri yüksek kapasiteye sahip olduğu için normalden daha fazla beton üretme özelliği bulunmaktadır. Bilgisayarlı kontrol sistemi sayesinde üretilen betonun istenen kalitede olması sağlanır. Ekstra mikser kullanılarak değişik beton çeşitleri elde etme imkanı da vardır. Maliyeti düşük ve kalitesi yüksek olduğu için, her türlü projede kullanıcısını memnun eder. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra sabit beton santrallerimiz CE Standartlarını karşılayabilecek tüm özelliklere de sahiptir. Santralin kurulacağı arazi, müşterinin beklenti ve ihtiyaçları, bölgedeki doğa şartları göz önüne alınarak firmamız tarafından en uygun yardım ve hizmeti hesaplı fiyat avantajları ile alabilirsiniz. Uzun soluklu projelerinizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmeniz, en iyi randımanı alabilmeniz için sabit beton santrallerimiz kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilmektedir. Üreticisi olduğumuz sabit beton santralleri kaliteli ve hesaplı olmasının yanı sıra çevre dostu olması ile de müşterilerin öncelikli tercihleri arasında bulunmaktadır. Firmamız kaliteli ve hesaplı hizmet anlayışı ile yıllardır yurt içi ve yurt dışında müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonel ekiplerimiz ve sektörümüzdeki deneyimimiz sayesinde birçok projenin başarıyla hayata geçirilmesine katkıda bulunduk. Sektörümüzdeki tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ederek, her zaman en iyi hizmeti hesaplı fiyatlarla sunmaya gayret ediyoruz. Müşteri memnuniyetine odaklı çalışma sistemimiz sayesinde sektörün en güvenilir firmaları arasında yer almaktayız.

Sabit Beton Santralleri

Santralin kurulum aşamasında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri eksiksiz olarak sizlere sunuyoruz. Bunun yanı sıra firmamız kurulum sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her zaman 7 gün 24 saat servis garantisi ile de hizmetinizdedir. İşinde uzman bir firmadan sabit beton santrali almanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Sabit Beton Santrali Nedir, Özellikleri Nelerdir Ve Nerelerde Kullanılır
5 (100%) 1 vote

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir