Pan Mikser Nedir ? | Pan Mikser Nerelerde Kullanılır ? 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Pan Mikser Nedir ?

Pan Mikser Nedir ?

30m3 ile 120 m3 arasında kapasitelere sahip olarak üretilen ve isteğe bağlı olarak kapasiteleri artırılabilen pan mikser , 2 tane boşaltma kapağına sahiptir. Otomatik ve manuel olarak kullanabilme özelliğine sahiptir. Beton işlerinin önemli ekipmanları arasında bulunun pan mikserler 2 tane transmiksere sahip olduğundan aynı anda doldurulabilme imkânına sahiptir.

Bu özelliğiyle zaman tasarrufu sağlamaktadır. Pan mikserlerde yatak kısım beton ile temas etmemektedir. Bu özelliğiyle rulman problem ve serbest sızma gibi problemler yaşanmamaktadır. Pan mikserin önemli yanlarından bir tanesi karıştırma kollarının fazla olmasıdır. Bu özelliğiyle karışımlar homojen olarak elde edilmektedir. Ayrıca beton boşaltma işlemi de kısa sürede kolaylıkla yapılabilmektedir.

Pan Mikser

Pan mikserlerde özel olarak yer alan güvenlik sistemleri bulunmaktadır. Güvenlik sistemi, olası kazaları gerçekleştirmeden önleyebilmektedir. Tehlike oluşan durumlarda çalışmayı otomatik olarak durduran bu sistem ile iş kazalarının önüne geçilmektedir. Pan mikser , firmamızca müşterilerin çalışma için gerekli olan kapasite ihtiyaçlarına bağlı özel olarak üretilmektedir. Üretimi gerçekleştiren iş makinemiz, yüksek dayanıklılık ile çalışarak, zorlu çalışma sahalarında işlerin aksamasına neden olmaz. Avrupa Standartlarına uygun olarak üretilen pan mikser, garantili bir şekilde müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Sektörün önemli iş makineleri arasında bulunan ve kaliteli olmasının üretim sürecini doğrudan etkilediği pan mikserlere firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Kaliteli, dayanıklı ve yüksek performans ile çalışan pan mikserler, müşterilerin taleplerine bağlı olarak özel üretimlerde firmamızca imal edilerek de sunulmaktadır.

Pan Mikser Nedir ?
3 (60%) 1 vote

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir