Mobil Kum Eleme Tesisleri Nedir | Mobil Kum Eleme Tesisleri Ne İşe Yarar 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Mobil Kum Eleme Tesisleri

Mobil Kum Eleme Tesisleri
Kum eleme ve yıkama tesisleri ortalama olarak saatte 60 ton ile 30 ton arasında malzeme ortaya çıkaran tesislerdir. Bu tesisler, ortaya çıkarılan kumu eleklerden geçirerek, yabancı maddelerden arındırır ve özelliklerine göre sınıflandırarak kullanıma uygun hale getirmektedir. Bir nevi geri dönüşüm hizmeti sunan kum eleme tesisleri, kirli malzemelerin arındırılmasıyla kullanıma uygun malzemeleri ortaya çıkarır. Elemelerden geçen malzemeler yıkanarak, depolanma birimine aktarılır. Elde edilen malzemeler farklı boyutlarda olabilmektedir. Farklı boyutlardaki malzemeler kullanım alanlarına göre ayrı olarak sınıflandırılır.

Eleme tesisleri kendi başına kurulabileceği gibi, diğer tesis elemanlarıyla birliktede kurulabilir. Özel olarak üretilen ve kırma, yıkama, eleme ve depolama faaliyetlerini tek bir tesis altında yapabilme imkanı sunan tesisler ile tüm işlemler tek şase üzerinde yapılmaktadır. Bu özellikteki tesisler, zaman ve iş gücü kaybının önüne geçilmesini sağlamakta ve yüksek verimlilik ile çalışılmasını sağlamaktadır. Tesisler kurulmadan önce, çalışma alanına en uygun tesisin seçimi ve kurulum işlemleri de çok önemlidir. Firmalar yapacakları faaliyetleri ve çalışma alanını çok iyi tanımalı ve buna en uygun tesisin kurulumu için hizmet sağlayan firmalara başvurmalıdır. İş tanımına ve yerine uyumsuz alınan tesisler, firmaları zarara uğratmaktan öteye gidememektedir.

Sektörde yeterli bilgi sahibi olmayan firmalar tesis seçimlerinde hatalar yapabiliyor. Firmamızın en büyük avantajlarından birisi, yıllardır sektörde bulunması ve yüksek satış rakamlarına ulaşmasıdır. Firmamız sektörde lider firmalardan olmakla beraber, yurt dışına da ihracat yapmaktadır. Müşteri firmalara işlerinde yüksek performans sağlayabilecekleri en özel tesisleri sunan firmamız, müşterilerinin yanlış seçim yapmasının da önüne geçmektedir. Çalışma sahalarını ve sektörü çok iyi tanıyan ve analiz eden firmamız, tecrübesiyle özellikle sektöre yeni giren firmalara ciddi katkı sağlamaktadır. Üretimini gerçekleştirdiği sabit ve mobil santralleri müşteri ihtiyaçlarını en iyi derecede saptayarak sunmaktadır.

Mobil Kum Eleme Tesisleri

Özellikle sabit alanlarda çalışmaktan ziyade, seyyar olarak sürekli farklı yerlerde çalışan firmalar için üretilen mobil tesislerimizin seçimi konusunda hata yapılmamalıdır. Mobil kırma eleme ve yıkama tesislerimiz, değişken iş sahaları için rahat nakliye ve basit kurulum olanağına sahiptir. Firmalar tüm tesisi tek bir tesis altında birleştirerek ya da ayrı olarak alabilirler. Mobil kum eleme tesislerimizde farklı alanlarda eleme işlerinde kullanılmak üzere üretilmiştir. Tek bir tır ile seyyar olarak taşınma imkânına sahiptir.

Firmamız, üretim sürecinde CE (Avrupa Birliği) standartlarına göre hareket etmekte ve imalatlarını gerçekleştirdiği tesis ve santralleri bu doğrultuda yapmaktadır. Üretim sürecinin ardından tüm tesis ve santraller çeşitli kontrol evrelerinden geçirilerek müşterilere sorunsuz ve garantili şekilde sunulmaktadır. Firmamızı tercih eden beraber çalıştığımız firmaların sorun yaşamamaları adına teknik destek ekibimiz sürekli olarak gerekli durumlarda hizmet vermektedir. Firmamızda ki tüm santrallerimiz ve tesislerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilir, telefonla arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Kum Eleme Tesisleri
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir