Blog Details

Mobil Konkasör Fiyatı

Mobil Konkasör Fiyatı

Mobil konkasör tesisleri, ülkemizde taş kırma sektöründe en çok ihtiyaç duyulan tesislerin başında gelmektedir. Mobil avantajlarının olması ile öne çıkan mobil konkasör tesisleri, sabit konkasör tesislerinin aksine taşınma ve kurulum kolaylığı ile ön plana çıkmaktadır. Sabit konkasörlerin gerçekleştirdiği tüm işlemleri yapabilen, aynı zamanda kısa sürede kurulabilen mobil konkasör tesisleri, tek bir tır ile de yeni sahalara transfer edilebilmektedir. Mobil konkasörlerin, engebeli araziler içinde tercih edilen ve yüksek performans alınan bir tesistir. Mobil konkasör tesisleri özellikle kısa süreye dayanan çalışmalarda kullanılmalıdır. Mobil konkasör fiyatı ise satın alınacak olan konkasör tesisinin çalışma kapasitesine bağlı olarak değişim göstermektedir.

Piyasada yaygın olarak bulunan mobil konkasör tesisi çeşitleri PRO-70, PRO-90, PRO-100, PRO-130 ve PRO-150’dir. Bu konkasör tesisleri arasında en düşük kapasitede üretim gerçekleştiren 70lik mobil konkasörlerdir. Bu konkasörler saatte 100 tona kadar üretim gerçekleştirdiğinden düşük kapasitede üretim yapan firmalarca tercih edilir. 90lık mobil konkasörler ise saatte 150 tona kadar  üretim gerçekleştirmektedir. Hem düşük hem de orta seviyede üretim hedefleyen firmaların kullandığı bir tesistir. 100lük mobil konkasörler ise saatte 150 ton ile 200 ton arası üretim yapmaktadır.

Mobil Konkasör Fiyatı

130 luk mobil konkasörler ise 250 ton kadar yaptığı üretimler ile hem orta hem de yüksek kapasitede üretim yapan firmaların sıkça satın aldığı bir konkasör tesisidir. En yüksek kapasitede üretim gerçekleştiren 150lik mobil konkasörler saatte 250 ile 300 ton arasında yaptığı üretim hacmi ile yüksek kapasitede üretim yapan büyük ölçekli firmaların sıkça tercih ettiği bir konkasör tesisidir. Mobil konkasör fiyatı, bu farklı kapasitelerdeki konkasör çeşitlerinde satın alınacak olan tesisin gösterdiği performans gücüne göre artmaktadır.  Firmamız, çalıştığı firmaların çalışmalarındaki ihtiyaç durumuna bağlı olarak özel olarak mobil konkasör tesisi de üretmektedir. Sektördeki bilgi ve tecrübesi ile müşterilerine çalışmalarında en yüksek verimi alabileceği tesisleri üreten firmamız, üretim kalitesi olarak ülkemizde ilk sırada bulunmaktadır.

Firmamız, mobil konkasör üretiminde çevreye ve insan sağlığına zarar verebilecek maddeleri kullanmamaktadır. Mobil konkasörlerimiz en zorlu çalışma şartlarında bile performans gücünden ödün vermeyerek yüksek kapasiteli üretimlerine devam edebilmektedir. İmalatlarımız CE standartları çerçevesinde yapılmakta olup, garanti güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Firmamızdan, mobil konkasör fiyatı hakkında fiyat teklifi almak, sorularınızı sormak ve satın alma işlemleri için firmamızı yerinde ziyaret edebilir ya da iletişim numaralarımızı kullanarak bizi arayabilirsiniz.

Mobil Konkasör Fiyatı
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir