Blog Details

Mobil Konkasör Nedir ? Nerelerde Kullanılır ? Detayları İle Sizlerle

Mobil Konkasör Nedir ? Nerelerde Kullanılır ? Detayları İle Sizlerle

Konkasör tesislerinde, çalışma alanına uygunluk ve çalışma sürelerine uyumlu olan tesislerin seçimi büyük önem taşır. Firmaların geçmişten beri yoğun olarak tercih ettiği santraller, sabit beton santralleridir. Bu santraller, sabit alanda uzun bir zaman sürecinde çalışmalar yapacak olan firmalar için en doğru olan santrallerdir.

Sabit konkasör tesisleri , sabit bir alanda uzun vadeli işlerde yüksek performans ve verimli bir çalışma ortaya konulmasını sağlamaktadır. Ancak günümüzde sektördeki çalışmalar teknolojik imkânlarla daha çabuk kısa sürelerde bitmekte farklı çalışma sahalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Çalışma yapılan alandaki işin tamamlanma süreci kısa zaman dilimlerinde tamamlanabiliyorsa, firmalar mutlaka mobil konkasör tesislerini tercih etmelidirler.

Mobil konkasör tesisleri, tek bir tır yardımıyla nakliye işlemlerinin yapılabildiği tesislerdir. Farklı çalışma sahalarına taşınma kolaylığı bu tesislerin cazip noktalarından biridir. Bir diğer önemli yanı ise, mobil tesislerin kurulum işlemlerinin çok daha kolay yapılabilmesidir. Mobil konkasör tesisleri, hidrolik bir yapısı bulunduğundan, kurulumu basittir. Ayrıca mobil konkasörler, sabit konkasörlerin gerçekleştirmiş olduğu tüm fonksiyonları da yapabilmektedir. Mobil konkasörlerin çok işlevleri bulunan primer darbeli kırıcısı bulunmaktadır. Bu kırıcının yardımıyla farklı büyüklükteki malzemelerin kırılma işlemleri başarıyla yapılabilmektedir. Mobil konkasörler, seyyar olarak da isimlendirilir. Gezgin bir çalışma faaliyeti yürüttüğünden dolayı bu ismi almıştır. Firmalar, iş faaliyetinin yüküne bağlı olarak farklı kapasitelerdeki mobil tesislerden satın almalıdır.

Sektörde ihtiyaç duyulan tüm konkasör tesislerinin üretimini yapan firmamız, yıllardır sektöre hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Firmamız sabit konkasör tesisleri ve mobil konkasör tesislerini teknolojik gelişmelere bağlı olarak üretmekte ve bu sayede beraber çalışılan firmalar üretimlerinde maksimum verim elde etmektedir.  Firmamızın üretimleri Avrupa Birliği standartlarına uyumlu bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Yüksek standartlardaki üretimleri ve ülkemizde gördüğü yüksek talep, dünya üzerindeki ülkelerinde dikkati çekmiş ve firmamız yurt dışına da çok sayıda ihracat gerçekleştirmiştir.  Hem yurt içi hem de yurt dışı pazarındaki faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. Beraber çalıştığımız firmalardan gelen pozitif geri dönüşlerle, yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmanın haklı gururuyla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firmamız yıllardır, sektörde lider bulunan bir işletmedir. Firmamız deneyimli ekibiyle yola devam etmekte ve her geçen gün yepyeni ve yüksek kalitedeki tasarım ve üretimleriyle sektöre katkı yapmaya devam etmektedir. Firmamızda işinin ehli deneyimli mühendislerimiz, müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, müşteriler için gerekli olan tesislerin inşasının çizimini yapmaktadır. Gerçekleştirilen üretimler mutlaka çeşitli test ve işlemlerden geçirilerek müşterilere sorunsuz bir biçimde teslim edilmektedir. Firmamızın üretmiş olduğu tüm konkasör fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak, firmamızı daha yakından tanımak ve bizimle birlikte çalışmaya hemen başlamak için firmamızı ziyaret ediniz. Ayrıca sitemizi inceleyerek ve telefonla iletişim sağlayarak da bilgi talep edebilirsiniz.

Mobil konkasör fiyatları için iletişim kısmındaki formuzu doldurunuz.

Mobil Konkasör Nedir ? Nerelerde Kullanılır ? Detayları İle Sizlerle
5 (100%) 4 votes

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir