Kübikser Kırıcı Nedir ? Kübikser Kırıcılar Ne İşe Yarar ? 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Kübikser Kırıcı Nedir ?

Kübikser Kırıcı Nedir ?

Kübikser kırıcılar, orta sertlikteki ocak malzemelerini kırabilen ve işletmeler için maliyeti uygun olan kırıcılardır. Kübikser kırıcılar, sekonder kırıcı türleri arasında yer almaktadır. Kübikser kırıcılar, kırma ve eleme tesislerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu kırıcıların en belirgin özellikleri dayanıklılığının ve kalitesinin yüksek olması nedeniyle kullanışlı olmasıdır. Kübikser kırıcılar, primer kademelerde kullanıldığında, çeneli kırıcılara oranla daha ince malzeme üretimi sağlamaktadır.

Kübikser darbeli kırıcılar, 80t/s ile 270t/s kapasiteleri arasında performans göstermektedir. Paletlerinin manganlı çeliklerden oluşması ve çelik döküm rotoru ile oldukça dayanıklı olan kübikser kırıcı, uzun yıllar firmaların işlemlerinde başarılı bir biçimde çalışmaktadır. Bu kırıcılar, aşınmalardan kaynaklı olarak gereken parça değişim işlemlerinde kolaylıkla değişimlerin yapılabileceği şekilde üretilmiştir.

Kübikser kırıcılar hidrolik bir sisteme sahiptir. Bu özelliğiyle bakım işlemleri kolaylık yapılabilmektedir. Oldukça kullanışlı ve güçlü bir yapıya sahip olan kübikser kırıcılar, orta sertlikteki malzemelerin kırımını gerçekleştiren ve saatte 270 tona kadar üretim gerçekleştiren firmaların tercih etmesi gereken kırıcı modelidir.

Firmamız sektör için gerekli olan kübikser kırıcı ve diğer kırıcı çeşitlerini ve modellerini kendi bünyesinde üreterek sektörün hizmetine sunmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışındaki sektör için gerekli olan iş makinesi ihtiyacını karşılayan firmamız, ülkemizin en saygın firması olmayı başarmıştır. Tüm üretimlerini Avrupa Standartlarına uygun belgelerle üreten firmamız, tüm satış işlemlerini de garanti kapsamında yapmaktadır. Son teknoloji ürünü olan yüksek performanslı kübikser kırıcı fiyatları için iletişim kanallarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kübikser Kırıcı Nedir ?
5 (100%) 1 vote

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir