Blog Details

Konkasör Tesisi Nedir ?

Konkasör Tesisi Nedir ?

Konkasör tesisleri, taş ocaklarında ele geçirilen değişik boyutlardaki ve sertlikteki malzemelerin işlemlerden geçirilerek yol yapımı ve inşaat gibi sektörlerde kullanılmak üzere ihtiyaç duyulan olan ürünün ortaya çıkarılmasını sağlayan tesislerdir.Konkasör tesisleri, besleyici bunker, primer kırıcı, konveyör bant ve titreşimli elekten oluşmaktadır.

Ele geçirilmek istenen ürünlerin kalitesinin artırılması için isteğe bağlı olarak primer ve sekonder kırıcılar da ilave edebilmektedir.Konkasör tesisleri, saatte vasati 180 ton ile 600 ton arasında malzeme işleme potansiyeline sahiptir.
Konkasör tesisleri, firmaların faaliyetlerini gerçekleştirecekleri işlem hacmine ve çalışma alanlarına göre değişik kapasite ve modellerde üretilmektedir.

Konkasör tesisleri 90’lık, 110’luk, 125’lik ve 140’lık gibi değişik kapasitelerde üretilmektedir.
90’lık konkasör tesisleri, saatte 125 ton ile 180 ton arasında malzeme işleyebilmektedir.
110’luk konkasör tesisleri, 250 ton ile 300 ton arasında işlem gerçekleştirmektedir.

  • 125’lik konkasör tesisleri 350-400 ton arasında işlem gerçekleştirirken, en yüksek işlem ise 140’lık konkasörler tarafından gerçekleştirilmektedir.
  • 140’lık konkasörleri saatte 450 ile 600 ton arasında malzeme işleyebilmektedir. Firmaların ihtiyaçlarına göre konkasörlere ilave etmelerde yapılabilmektedir.
  • Firmamız, birlikte çalıştığı firmaların iş ihtiyaçlarını karşılamak üzere işletmelerin ihtiyaçlarına uygun özel imalatlarda gerçekleştirmektedir.
  • İmalatı gerçekleştirilen konkasör tesisleri, zorlu çalışma şartları ve mevsim koşullarına direnç gösterecek şekilde dayanıklı bir biçimde üretilmektedir.
  • İmalatını bizzat firmamızın kendi bünyesinde gerçekleştirdiği konkasör tesisleri, uzun yıllar süresince başarılı bir performans göstererek çalışmaktadır.
  • Ayrı olarak firmamız tarafından garanti dahilinde satışa sunulmaktadır.
Konkasör Tesisi Nedir ?
5 (100%) 1 vote

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir