Blog Details

Konkasör

Konkasör

Farklı boyutlardaki büyük taşların, kırılma işlemlerinin ardından küçük parçalara ayrılarak kullanım için uygun gale getirilmesini sağlayan iş makineleri konkasör ismini almaktadır. Elde edilen malzemeler, yol ve inşaat gibi yapı sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kırım işlemleri, tersiyer, primer ve sekonder kırıcılar yardımıyla yapılmaktadır. Bu kırıcılar sıkıştırma ve darbe yöntemleri gibi tekniklerle büyük ve kırılması güç parçaları küçük parçalara ayırmaktadır. Firmalar, kırımını yapacakları taş ve malzemelere en uygun kırıcıları kullanarak verimli üretimler gerçekleştirmelidir.

Konkasör tesisler, farklı kapasitelerde üretilmektedir. 90, 110, 125 ve 140’lık olmak üzere farklı kapasitelere sahiptir ve firmalar işlem kapasitelerine bağlı olarak tesis almalıdır. Firmamız konkasör tesislerin imalatını bizzat kendi bünyesi altında gerçekleştirmektedir. İşinde uzun yıllardır deneyim sahibi ve işinde başarılı ekimizle, yüksek performans sağlayan üretimlerimiz, sektöre büyük katkı sağlamaktadır. Üretimlerimizde, öncelikle mühendislerimiz çizimleri yapmakta ve üretim aşamasına iletmektedir. Üretimlerimizin ardından, tüm tesislerimiz birçok testten ve aşamadan geçerek sorunsuz bir şekilde satışa sunulmak üzere uygun hale getirilir.
90 lık konkasör tesisleri, saatte 125 ton ile 180 ton arasında malzeme üretimi sağlamaktadır. 110’luk konkasörler, 250 ile 300 ton arasında, 125 lik konkasör tesisleri 350 ile 450 ton arasında malzeme işleyen bilen tesislerdir. 140 lık konkasör tesisleri ise en yüksek kapasiteye ulaşan ve saatte 450 tondan 600 tona kadar malzemeye işleyebilen tesislerdir. İş yüküne bağlı olarak firmalar farklı kapasitelerdeki tesislerden tercihini yaparak, çalışmalarına başlamaktadır.

Üretimini yaptığımız konkasör tesisleri ortalama olarak saatte 180 ton ile 600 ton arasında malzemeye işleyen yüksek performans sağlayan tesislerdir. Çalıştığımız firmaların iş durumuna ve taleplerine bağlı olarak, farklı özelliklerde özel üretimlerde gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın üretimini yaptığı konkasör tesisleri, primer kırıcı, konveyör bant, titreşimli elek ve bunker besleyicilerle birlikte müşterilere teslim edilir. Gelen isteğe bağlı olarak tesise bazı eklemelerde yapılabilmektedir.

Alternatifi bol ve yüksek kapasiteye sahip üretimleriyle, sektörde söz sahibi olan ve lider konumda bulunan firmamızın beraber çalıştığı firmalar her geçen daha da artmaktadır. Sektörde kaliteli ve dayanıklı konkasör tesislerine sahip olmak, işlerin durmaması ve verimli olarak devam etmesi için son derece önemlidir. Firmamızın üretimlerini yaptığı tüm tesisler, zorlu hava koşullarına ve çevre şartlarına karşı dayanıklı olara üretildiğinden, firmaları zor durumlarda bırakmaz.

Firmamız üretimlerini CE (Avrupa Birliği) Standartlarını göz önünde bulundurarak gerçekleştirmektedir. İmalat aşamasında çevreye ve insan sağlığına zarar verici hiçbir madde ve malzeme kullanılmamasına özen gösterilmiştir. Firmamız beraber çalıştığı tüm firmalara sağladığı tesislerde, garanti vermekte ve daima üretimlerinin arkasında durmaktadır. Gerekli durumlarda teknik destek ekibini hazır tutmakta ve gerekli bakım, onarım ve parça değişimi gibi işlemlerde yardımcı olmaktadır. Ayrıcalıklı ve yüksek kaliteye sahip konkasör tesisleri fiyatları ve özellikleri için sitemizi ziyaret edebilir, telefonla bizi arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Konkasör
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir