Kırma Eleme Tesisi Kaç Ton Kırar ? 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Kırma Eleme Tesisi Kaç Ton Kırar ?

Kırma Eleme Tesisi Kaç Ton Kırar ?

Kırma ve eleme tesislerinde en çok seçenek edilen kuruluş tipi olan sabit kırma eleme tesisleri, isminden da anlaşılacağı üzere belirli bir iş alanına sabitlenerek kullanılan kuruluş tipidir. Bu tesisler, uzun vadeli çalışmalar için uygundur. Çalışma alanına sabitlendiğinden, kısa müddetli çalışmalarda kullanılmamalıdır. Sabit kırma eleme tesisleri, uzun vadeli çalışmalarda firmaların imalat sürecinde etkin ve randımanlı bir performans ortaya koymasını sağlar ve karlılığa ciddi katkı sağlar.

Sabit kırma eleme tesisi alacak olan müşterilerin, çalışma yapacakları alanda ihtiyaç duyulan inceleme ve araştırmaları yapmaları ve çalışma müddetlerini doğru olarak tespit etmeleri çok ehemmiyetlidir. Firmalar, uzun müddet çalışacakları alanı belirledikten sonra sabit tesisler satın alarak çalışmalarına başlamalıdır. Sabit kırma eleme tesisi alacak firmaların ikinci dikkat edeceği kaide ise kapasitesidir. Amaçladıkları üretim kapasitesinde malzeme işleyebilen tesisler satın alınmalıdır. Gerçekleştirilecek olan üretim miktarının altında performans gösteren tesisler almamaya ehemmiyet gösterilmelidir.

Kırma eleme tesislerinde sabit konkasörlerin hemen peşinden sıkça tercih edilen mobil kırma eleme tesisleri, sabit konkasör tesislerinin yaptığı işlemleri yapabilen fakat kısa süreli çalışmalar için uygun olan kuruluş tipidir. Mobil kırma eleme tesisleri, kısa müddetli çalışmalarda seçenek edilmelidir. Sabit konkasör tesislerinin çalışma alanlarına sabitlenmesi ve taşıma kolaylığı olmaması neticesi mobil tesisler üretilmiştir. Mobil kırma eleme tesisleri, kısa müddetli çalışmaların bitirmesinin hemen peşinden değişik alanlara tek bir tır araca yüklenerek taşınabilmektedir.

Taşınma fiyatının düşük olmasının yanı sıra nakil işleminin hemen peşinden heyetim işlemleri de aynı gün içerisinde yapılabilmektedir. Bu özellikleriyle, firmalara fiyat ve vakit tasarrufunda ehemmiyetli katkı sağlamaktadır. Mobil kırma eleme tesislerinin bakım ve parça değişimi gibi işlemleri de kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu tesisler, kısa müddetli faaliyet gösterdiğinden dolayı portatif kırma tesisi ismini de almıştır.

Firmamız, sabit ve mobil kırma eleme tesisleri imalatını farklı üretim kapasitelerinde gerçekleştirerek sektörün hizmetine sunmaktadır. Firmamız, tüm üretimlerinde Avrupa Birliği Standartlarına göre hareket etmektedir. Bu özelliğiyle, yalnızca ülkemizde değil, bir hayli ülkeye de üretimlerini ihracat yaparak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Firmamızın üretimleri olan kırma eleme tesislerinin en önemli özelliği uzun ömürlü olmasıdır.

Yıllarca meselesiz olarak işlerinizde kullanacağınız tesislerimiz, tüm zorlu hava şartları ve çalışma alanı şartlarına karşın çalışmaların aksamasına mani olmaktadır.  Firmamızın garanti dahilinde satışa sunduğu tesislerimiz,  ihtiyaç duyulabilecek bakım, onarım ve parça değişimi gibi vaziyetlerde firmamız teminatı altındandır. Ekonomik ödeme şartları altında satışa sunulan satılık kırma eleme tesisi ücretleri ile ilgili bilgi almak için firmamızı ziyaret edebilir veyahut telefonla bağlantı kurabilirsiniz.

Kırma Eleme Tesisi Kaç Ton Kırar ?
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir