Kırma Eleme Tesisi Nedir Ve Kullanım Alanları Nerelerdir 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Kırma Eleme Tesisi

Kırma Eleme Tesisi

Taş ocaklarından elde edilen granit, kalker, kireç taşı ve daha birçok taşın işlemlerden geçirilerek kullanım için uygun hale getirilmesi işlemleri taş kırma ve eleme tesislerinde gerçekleştirilir. Ham madde olarak belirlenen bu taşlar, tesis içerisinde gerçekleşen işlemlerden sonra kullanım için hizmete sunulur. Bu tesislerde, kırma, eleme, yıkama ve depolama gibi tüm işlemler gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemler için ayrı tesislere ihtiyaç duyulmamaktadır.

Taş kırma ve eleme tesislerinde gereksinim duyulan tüm işlemler gerçekleştirildiğinden dolayı, kırma ve yıkama makinesine, eleğe ve depolama için makinelere ihtiyaç duyulur. Makinelerin nakli ise konveyör bantlar ile gerçekleştirilmektedir. Taş kırma ve eleme tesislerinde tüm işlemler için gerekli teçhizatlar bulunsa da, sadece kırma işlemi yapmak isteyen firmalar, diğer tesis için gerekli araçları almak durumunda değildir. Tüm işlemleri yapacak firmalar, tüm tesis elemanlarının bulunduğu bir tesise sahip olmak zorundadır. Kırma eleme tesisleri alırken, dikkat edilmesi gereken nokta, kırımı yapılacak olan maddelerin büyüklüğüne ve küçüklüğüne uygun olarak bir tesis alımıdır. Kırım yapılacak maddelerin boyutuna göre en uygun tesisin alınması, iş faaliyetlerinin verimliliği açısından çok büyük önem taşımaktadır.

Sektöre yeni giren ve tecrübesiz olan firmaların en büyük yaşadığı problem, yapacakları işte kullanacakları tesislerin, yanlış seçimidir. Firmalar, kırımını gerçekleştirdiği taşları, özelliklerini ve çalışma yapacakları çevreyi iyi bilmelidir. İş tanımına en uygun tesisin satın alınmasıyla da iş eylemlerini rahatlıkla yapabilmelidir. Firmamız, sektörde yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerinin iş ihtiyacına bağlı olarak en uygun ve faydalı olacak tesislerin tedariki konusunda yardımcı olmaktadır. Bir danışman görevi de üstlenen firmamız, müşterilerine gerekli tüm bilgileri ve tesis özelliklerini özenle bildirmektedir. Üretimi yapılan tüm tesislerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak imalat işlemlerinden geçmektedir. Avrupa standartlarına uygunluğu, dayanıklılığı ve yüksek performans verici özellikleriyle sadece yurt içinde değil yurt dışında da büyük ilgi görmektedir. Firmamız yurt dışına da satışlarında da önemli ihracat rakamlarına ulaşmayı başarmıştır.

Firmamızın üretimleri müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirildiğinden, üretim aşamalarında da müşteri taleplerine uygun hareket edilir. Müşteri firmaların iş tanımına en uygun ve en verimli çalışma gösterecek tesisler, mühendislerimiz tarafından çizimi yapılarak hazırlanır. Çizimlerin ardından üretimler gerçekleştirilir ve çeşitli testlerden geçirilerek müşteri firmalara teslim edilir. Hizmete sunduğumuz tüm tesislerimiz, müşteri beklentileriyle uyumlu olarak çalışır ve firmaların elde ettikleri yüksek verimlilik sonucu karlılıklarına ciddi katkı yaptırır. Firmamız, satış öncesi gösterdiği ilgiyi satış sonrası da göstererek, müşterilerine gerekli tüm destek ve ilgiyi göstermektedir. Tesislerde yaşanılması olası tüm arıza ve sorunlarda teknik destek sağlanmaktadır. Tamir, bakım, yedek parça ve montaj gibi gerekli durumlarda firmamız ilgisini eksik etmemektedir.

Sektörün lideri olan firmamızı ziyaret ederek kırma eleme tesisi fiyatları ve özelikleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kırma Eleme Tesisi
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir