Fabo Makina Mobil Beton Santrali Üretimin de Teknolojik Çözümler Sunuyor 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Fabo Makina Mobil Beton Santrali

Fabo Makina Mobil Beton Santrali

Çimento, kum, su, çakıl ve agrega gibi bileşenlerin birleştirilerek stoklandığı ve karıştırılarak hazır beton üretildiği bölgeye beton santrali ismi verilmektedir. Günümüzde pek çok kişi hazır beton üretimiyle birlikte var olan çalışma alanlarına bir sunum değerlendirmesi yaptırmaktadır.

Genel anlamda son dönemlere bakıldığı zaman mobil beton santrali daha fazla yaygınlaşmıştır. Dünyada ihtiyaç olan bu beton santrallerinin daha uzun ömürlü olmasını sağlamak ve çalışma alanlarını genişletme açısından tercih edilen sistemle birlikte tüm işleyiş kolaylıkla sağlanabiliyor, sunum açısından değerlendirilebiliyor. Zira birçok kişi de bu ölçüm üzerinden değerlendirmeler yaparak seyyar, mobil, klasik beton santrallerinin tam anlamıyla neye hizmet ettiğini bilemeyebiliyor. www.fabo.com.tr sitesi olarak, sizlerin beton santralleri ile alakalı tüm sorularını yanıtlamaktayız.

  • Büyük projelerinizde uzun ömürlü olarak kullanmak istediğiniz süreçler için Sabit beton santrali,
  • Kısa süreli projeler ve projeler sonlandıktan sonra da santralin farklı bir yere taşınmasına mobil beton santrali,
  • Farklı projelerde devamlı kullanılması ve birbirinden açık ara uzaklıkta ki projeler için Kompakt beton santrali,
  • Üretimin düşük olduğu projeler de ise Skyperli beton santrali hizmetleri sağlanmaktadır.

Sabit beton santrallerine göre daha hızlı çözümler üretmek istenildiği zaman mobil beton santrali sizler için her açıdan katkı sağlayacaktır. Hem daha düşük maliyetlerle, hem de montajı, taşınması aşamasında hızlı bir çözüm katkısı sağlayan bu santral türleri, genel anlamda kişiler ve müşteriler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Son 5 yıldır gelişimini fazlası ile arttıran beton santralleri, mobil olarak üretildiği zaman yapay bir durum oluşturmakla beraber taşınma konusunda da katkılarını sağlamaktadır. Saatte 35 m3 – 150m3 arasında beton üretim, sağlayan mobil beton santrallerimiz, şantiyelere bu açıdan sağladığı avantajlar ile birlikte herhangi bir zorluk durumunu da ortaya çıkarmamaktadır. Devamlı değişen şantiyeler arasında taşınabilirliğini kolay kılan ve bu anlamda zorluklar çıkarmayan mobil beton santralleri, gücü ve kalitesi bakımından projelerin en çok tercih edilen ürünlerinden bir tanesi olmuştur. Ana ünite tekerlek ve benzeri çekiciler ile donatıldığından dolayı sevk edilecek bölge için kolaylıkla taşıma durumlarını ortaya sunmaktadır.

Yeni nesil 100 m3 beton santralleri fiyatları için web sitemiz üzerinden irtibat numaralarımıza ulaşım sağlayabilir, alacağınız hizmet süreciyle alakalı da bir fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz. Fabo Makina İmalat Pazarlama San. ve Ltd. Şti. olarak mobil beton santrali ile alakalı Türkiye’nin önde gelen çözüm önerilerini sizlere sunmayı ihmal etmemekteyiz.

Fabo Makina Mobil Beton Santrali
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir