Beton Santrali İmalatı Konusunda Sektörün de Lider Firma 
Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Beton Santrali

Beton Santrali

Beton, kum, taş, çakıl, çimento ve su gibi beton bileşenlerinin bir araya getirilip karıştırılmasıyla oluşur. Meydana gelen betonun, iş için hazır hale getirilip kullanılabilmesi için beton santrallerine ihtiyaç duyulur. Beton, santrallerde transmikserlere doldurularak işlemler için uygun hale getirilir. Beton santralinde bulunan ekipmanlar; beton mikseri, çimento silosu, agrega kovası, besleme bandı, mikser, agrega tartı bandı, agrega bunkeri ve otomasyon sistemidir.  Santrallerde oluşturulan betonlar, en çok yol yapım işlerinde ve inşaat sektöründe kullanılmaktadır.

Firmalar satın alacakları beton santralinde, ihtiyaç duyduğu ölçüde bir santral tercihinde bulunmalıdır. Alınan beton santralinin bilinçsizce kullanımı firmaları büyük maddi zararlara uğratmaktadır. Firmaların santral tercihi yapılacak olan işe ve iş sahasına uygun olarak yapılmalıdır. Firmaların faaliyette bulunacağı iş, uzun bir süreli ve sabit alanda çalışma gerektiriyorsa, firmalar tercihini sabit beton santralinden yana yapmalıdır. Sabit bir alanda yüksek bir performans sağlayan bu santraller, firmaların iş verimliliği ve maliyetlerinde büyük katkı da bulunur. Ancak yapılacak olan işler, sabit bir alanda ve uzun süreli değilse, firmalar tercihini mobil beton santralinden yana yapmalıdır. Mobil beton santrali, kolaylıkla kurulabilen ve taşınabilen bir özelliğe sahiptir. Bu özelliğiyle, değişken iş sahalarına kolaylıkla taşınarak iş için hazır hale getirilebilmektedir. Firmaların bu doğrultuda yapacakları yanlış beton santrali tercihi maddi ve manevi büyük zararlar yaşamasına neden olacaktır.

Santral seçimlerinde bir diğer husus, çalışma alanının kapasitesidir. Çalışma alanın geniş veya dar olması santral seçiminde büyük önem taşır. Beton santrali satın almadan önce mutlaka çalışma yapılacak alanın görülmesi ve buna bağlı olarak beton santralleri satın alınmalıdır. Çalışma sahasının dar olduğu alanlarda çalışma şartları bir hayli zorlu olmaktadır. Bu tür dar alanlarda kompakt beton santrali kullanılmalıdır. Kurulum olarak da oldukça kolay olan kompakt beton santrali, çalışma sahasının darlığından dolayı hem verimli çalışmayı etkilemez hem de firmaları büyük maddi kayıplardan kurtarır. Firmamız, piyasadaki farklı tipteki beton santrallerinin yanı sıra, müşterilerinin çalışma sahası ve iş ihtiyaçlarına bağlı olarak yepyeni tasarımlarda beton santrali imalatı gerçekleştirmektedir. Sektörde yılların vermiş olduğunu deneyim ile firmamız sektörün en çok tercih edilen firması olmuştur. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun santraller, işinin ehli mühendislerimiz tarafından çizilerek üretim aşaması için hazır hale getirilmektedir. Beton santrali imalatının ardından, santrallerimiz birçok testten geçirilerek müşterilere sorunsuz şekilde sunulmaktadır.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz santrallerimiz sadece yurt içi değil, aynı zamanda yurt dışından da büyük talep görerek, ihracatımızın önemli bir kısmını oluşturmaktadır. Firmamız satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da müşterilerine gerekli tüm desteği sağlayarak, olası tüm problemler karşısında müşterilerinin yanında olmuştur. Müşteri ilişkileri ve işinin daima arkasında olmasıyla yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmayı başarmıştır. Firmamızı ziyaret ederek ya da telefonla irtibat kurarak beton santrali fiyatı ve diğer merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Beton Santrali
Rate this post

Benzer Konular

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir