Blog Details

90 M3 Mobil Beton Santrali

90 M3 Mobil Beton Santrali

Beton santralleri, firmaların inşaat ve yol yapımı gibi işlerde kullanmak üzere hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere beton üretimi gerçekleştiren santrallerdir. Hazır beton, kum, çakıl ve taş gibi bileşenlerin çimento ve su ile birlikte karıştırılmasının sonucunda oluşur.

Beton üretiminde, santrallerin önemi büyüktür. Yüksek performans gösteren ve kaliteli beton ortaya çıkaran santrallerin varlığı, firmanın iş verimliliğini ve karlılığını yüksek oranda etkiler. Firmamızda beton santrali imalatı yapılmakta ve en yüksek teknolojik standartlarda üretim gerçekleştirilmektedir. Beton santrallerimizde otomasyon sistemi kullanıldığından dolayı, betonların kalitesi yüksek olmaktadır.

Firmamızca imalatı gerçekleştirilen mobil beton santralleri farklı kapasitelerde üretilmektedir. Her firmanın hazır beton üretim ihtiyacı aynı olmadığından, firmalar ihtiyaçları doğrultusunda farklı beton santralleri arasında tercihini yapmaktadır. Firmamız bünyesinde 30 m3 ile 150 m3 arasında farklı çeşitlerde mobil beton santralleri üretilmekte ve firmaların hizmetine sunulmaktadır. Mobil beton santralleri, çalışma alanı sürekli değişen ve sabit bir alanda çalışma faaliyeti yürütmeyen firmalar tarafından kullanılan santrallerdir. Mobil beton santrallerinin en önemli özelliği, kolay nakliye olanağı ve kurulum kolaylığıdır. Bu santraller iş sahalarına kolaylıkla taşınarak ve rahatlıkla kurularak hemen işe başlanmasını sağlar ve yüksek oranda zaman ve maliyet tasarrufu gerçekleştirir. Mobil beton santralleri, sadece tek bir tır ile taşınabilmektedir.

Firmamız, üretimini gerçekleştirdiği tüm santrallerde Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak hareket etmiş ve imalatlarını bu standartlar doğrultusunda gerçekleştirmiştir. Üretim aşamasında çevreye ve insan sağlığına zarar verecek hiçbir madde ve malzeme kullanmayıp, insan sağlığına ve doğaya olan saygısını göstermiştir. Firmamız sektörün en önemli firmaları arasına adını yazdırmış ve zaman içerisinde sektörün lideri konumuna ulaşmayı başarmıştır. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da büyük talep gören firmamız, önemli ihracat rakamlarına da ulaşmayı başarmıştır. Firmamız, müşterilerinin her daim yanında olmuş ve doğru santral seçimi konusunda da yardımcı olmuştur. Yanlış santral seçimlerinin verdiği maddi kayıpların önemi bilen firmamız, müşterilerine en yüksek performans, verimlilik ve kaliteli ürün ortaya çıkarıcı santralleri üreterek sunmaktadır.

Sektörün lideri konumuna gelme başarısının nedeni kuşkusuz, müşteri ilişkileri ve kaliteli santral üretimlerimizdir. Sektörde satış öncesi olduğu kadar satış sonrası verilen hizmette çok önemlidir. Firmamız hem satış öncesi hem de satış sonrası gerekli tüm desteği sağlayarak, müşteri firmaların zor durumlarında yanında olmuştur. Üretimi yapılan santraller, ne kadar uzun yıllar başarıyla çalışabilse de, ilerleyen süreçlerde bakım, onarım ve yedek parça gibi ihtiyaçlarla karşılaşabilir. Firmamız, bu aşamada teknik destek sağlayarak, müşterilerinin işlerinin aksamasının önüne geçer ve gerekli tüm bakım ve değişimleri gerçekleştirir. Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği tüm mobil beton santralleri ve diğer santraller hakkında bilgi almak için firmamızı ziyaret ederek ya da telefonla iletişim sağlayarak detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

90 M3 Mobil Beton Santrali
Rate this post

leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir