Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Dik Milli Kırıcılar

Dik Milli Kırıcılar

Dik milli kırıcı, eleme ve kırma tesislerinde, kırılmak istenen malzemenin ivmelendirilip kırılması amacı ile kullanılan tersiyer kırıcı çeşididir. Diğer tersiyer kırıcılarda olduğu gibi dere malzemesi, bazalt, kalker gibi aşıdırıcı yönü kuvvetli taşların, en ufak parçalara bölünerek kum ya da mıcır haline gelmesini sağlayan bu iş makinaları, işletmelerin performanslarına göre farklı kapasitelerde üretilir.

Açık ve kapalı rotor özellikleri ile üretilen dik milli kırıcıların tümünde, kırma haznesinde biriken taşların birbirlerine çarparak hızlı bir şekilde kırılmaları sağlanır. İhtiyaca göre saatte ortalama 90 ile 450 ton kırma kapasitesine sahip olan dik milli kırıcılar, hidrolik yapısı sayesinde her hangi bir arıza durumunda kolaylıkla tamir edilme ve parça değişimi yapılma özelliğindedir. Çarpma, kırma ve parçalama özelliği ile çalıştıkları için kısa sürede yüksek verim sağlar ve işletmelerin zamandan tasarrufunu sağlar.

Kullanım alanı fazlası ile geniştir ve her tür maddenin kırımı için kullanılabilir. İşletmelerin uzun süreli işlerinde sorunsuz hizmet sunmaları için Avrupa standartlarında tasarlanan ürünlerimiz, insan sağlığı ve doğaya zarar vermeyen malzemelerden üretilir. Doğa ve insan sağlığı dostu olması yönü ile çok tercih edilen dik milli kırıcı çeşitleri, otomatik yağlama özelliği ile kolaylık sağlarken, çevre kirliliği ve gürültü yapmama özelliği ile kent merkezlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Yol yapım çalışmalarında ihtiyaç olan beton ve asfalt ham maddelerinin hazırlanmasında etkili olan bu ürünlerimiz, firmamız bünyesinde 1 yıl garantili olarak satılmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili her hangi bir sıkntı olduğunda 7 gün 24 saat telefonlarımızı arayabilir, ücretsiz destek alabilirsiniz.

Sektörünün liderleri arasında bulunan Fabo Makina, dik milli kırıcı çeşitlerinde de kullanışlı ve tasarruflu ürünler üreterek her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır. Zor çalışma alanlarında bile yüksek verim ile hizmet veren iş makinalarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, ürünlerimizin fiyatları hakkında detay almak için bizimle iletişime geçebilir, dik milli kırıcı alırken de, kullanırken de kazançlı çıkabilirsiniz.

Alanında lider olmak isteyen kamu ve özel sektör kuruluşlarının seçimleri arasında olan firmamız ile siz de kendi alanınızda yükselebilir, sektörünüzün liderleri arasında yer alabilirsiniz.
Dik Milli Kırıcılarımızın kapasiteleri, ortalama, 90 t/s ila 450 t/s arasında olup, düşük enerji tüketimi ve yüksek verimliliğe sahiptir. Dik Milli Kırıcı , genellikle, dere malzemesi, kalker, bazaltı gibi aşındırıcı-sert taşları kırarak kum ve mıcır üretir.

Dik Milli Kırıcı kapalı ve açık rotor şeklinde üretilir.Dik Milli Kırıcı merkezine ulaşan taşlar birbirine vurdurularak kırıldığından aşınma maliyeti en aza indirilmiştir. Kırıcı kapağında bulunan hidrolik piston ile kırıcı kapağı kolayca açılacağından Dik Milli Kırıcı bakımı kolaydır.

Dik Milli Kırıcı Genel Özellikleri :

  •  Daha az ses ve çevre kirliliği
  •  Düşük bakım maliyeti ve zamanı
  •  Orta irilikteki hertürlü sert malzemeden 0.5mm ürün çıkarma
  •  Otomatik yağlama sistemi
  •  Güçlendirilmiş rotor uçları olarak sıralanmaktadır.
Dik Milli Kırıcılar
5 (100%) 1 vote

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir