Konkasör Tesisi - Beton Santrali İmalatı Ve Satışı.

Dik Milli Kırıcı VSI-700

Dik milli kırıcı VSI-700, saatte ortalama 90 ton taş kırma kapasitesi ile dik milli kırıcılar arasında en az üretim sağlayan çeşittir. Buna rağmen zorlu arazi koşullarında bile rahatlıkla kullanılabilme, mümkün olduğu kadar sessiz çalışma, çevre kirliliğine neden olmama ve kısa sürede yüksek performans özellikleri ile pek çok firma tarafından tercih edilir. Hidrolik özelliği sayesinde bakım ve temizlik zamanlarında rahatlık sağlayan bu iş makinaları, orta ebatta ve her sertlikteki maddenin kum ya da mıcır haline getirilmesinde etkilidir. Geniş alanda kullanılan bu kırıcılar, malzemelerin yüksek ivme ile birbirlerine çarparak kırılmasını sağlar. CE standartlarında ve çevre dostu olarak üretilen ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve dik milli kırıcı fiyatları için bizi arayabilir, destek hattımıza her türlü sorununuzu iletebilirsiniz.

vsi-700-dik-milli-kiriciVSI-700 Dik Milli Kırıcı orta irilikteki her türlü sert malzemeyi kırarak 0.5mm kum ve mıcır üreten , kum oranı ve kübiklik oranı yüksek kırıcıdır.Temel olarak çalışma mantığı şöyledir ; besleyen malzeme statorun çeperinde taşların oluşturduğu duvara veya çevredeki örslere çarpıtılarak kırılır.
Dik milli kırıcılar ile elek kullanımına gerek yoktur tek aşamalı işleme açıktır.Mühendislerimizin geliştirdiği özel alaşımlı rotor uçları ile işiniz asla yarıda kalmaz , bakım maliyetleriniz minumuma düşer.

VSI-700 Dik Milli Kırıcı için bizden fiyat alınız…

Özellik AdıDeğer       
Besleme açıklığı35 mm
Kapasite90 t/saat
Motor Gücü 90-132 kW
Rotor çapı 700 Ø
ABCDEFGHI
3600 mm650 mm1895 mm1000 mm 5000 mm 1400 mm 625 mm 700 mm 2700 mmDik Milli Kırıcı VSI-700
Rate this post

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir