Çeneli Kırıcı

Çeneli Kırıcı

Çeneli Kırıcılarımız genel olarak, saatte, kapasitelerine göre 150 ton ila 900 ton taş kırar. Dilerseniz ,söze özel, daha yüksek kapasiteli çeneli kırıcı imal edebiliriz. Çeneli kırıcı genellikle bazalt, granit, dere malzemesi gibi en sert taşları kırmak için kullanılır.Oldukça güçlü ve sağlam çene yapısıyla, uzun yıllar, madencilik sektörünün en çok tercih edilen kırıcılarından biri olmuştur.Çene ayarlaması ile istediğiniz kapasitelerde istenilen ürünü alabilirsiniz.Hidrolik piston yardımıyla kolaylıkla ayar yapılabilir. Çeneli Kırıcı ürünlerimiz, yan astarları krom alaşımlı çelik dökümlerle aşınmaya karşı daha uzun ömürlü hale getirilmiştir.Çeneli kırıcılarımız, birincil kırıcı ve sekonder kırıcılar olarak kullanıldığından , taş kırma eleme tesislerimizin en önemli ekipmanlarındandır.

Çeneli kırıcı, kırılması en zor maddelerin bile rahatlıkla kırılması için özel olarak tasarlanan iş makinalarıdır. Kısa sürede kurulum, düşük maliyet ve kolay bakım özellikleri ile her bütçede işletme için ideal olan bu primer kırıcı türleri sıkıştırma prensibi ile en zor maddeleri bile istenilen şekilde kırmaktadır.

Madencilik sektöründe verimli şekilde kullanılan çeneli kırıcılar, bazalt, demir, dere malzemesi, boksit, kireç taşı, manganez cevheri kırımında etkilidir. İhtiyaca göre saatte 150 ila 900 ton arası kapasite ile kırım yapan ürünlerimiz ayarlanabilen çene yapısı ile oldukça fonksiyoneldir. İhtiyaca uygun şekilde daha fazla verim alınmak istendiğinde firmamız tarafından özel olarak üretilen bu kırıcılarımızın tümü Avrupa standartlarına uygun şekilde, çevre dostu olarak üretilmektedir.

İnsan sağlığı ve işçi güvenliği konusunda hassas olan firmamız, tüm ürünlerinde insan sağlığına zararlı hiç bir madde ya da uygulamaya yer vermemektedir. Darbelere karşı dayanıklıklaştırılmış, yıllarca güvenle kullanabileceğiniz bu çeneli kırıcıları tesis içinde yerine göre primer, yerine göre sekonder kırıcı olarak kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin montaj, demontaj, nakil, tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerinde de her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız, 7 gün 24 saat kesintisiz destek ile en zor zamanlarda bile müşterilerinin yanında olup sorunsuz bir şekilde işlerine devam etmelerini sağlamaktadır.

Farklı madde kırma kapasitesine sahip olan çeneli kırıcı çeşitlerimiz ile siz de işletmenizi zirveye taşıyabilir, başarımıza ortak olabilirsiniz. Yılların lider firması Fabo Makina ile karlı hizmetler sunmak için bizi arayabilir, ihtiyacınıza göre ürün araştırması yapabilirsiniz. Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi için sitemizde gezinti yapabilir, uygun ürünler için sipariş verebilirsiniz.

Çeneli Kırıcı Avantajları :

  • Ayarlanabilir çene yapısıyla istenilen ürünü alabilme.
  • Birincil ve sekonder kırıcı olarak kullabilme imkanı.
  • Eksantrik mili dövme çelik olduğu için ömrü uzundur.
  • En sert ve aşındırıcı kaya parçalarını rahatlıkla kırabilme olanağı.
  • Yüksek kapasiteli ve uzun yıllar sorunsuzca çalışır.

Fabo Makina Çeneli Kırıcı İmalatı

  • Maliyetleri çok düşük olduğu için düşük ve orta büyüklükteki işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. En sert malzemeleri dahi rahatlıkla kırabilmekte olan ürünümüz güçlü ve dayanıklı bir şekilde dizayn edilmiş olup sizin ihtiyacınızı çok rahat bir şekilde karşılayabilmektedir. Çeneli kırıcımız diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi tamamen CE (Avrupa) Standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Maden sektörü başta olmak üzere çok üzün sürelerdir birçok işletmenin ilk tercihi arasında yer almaktadır. Güçlü ve hidrolik pistonlar sayesinde geniş aralıklarla kolaylıkla ayarlanabilir çeneleri sayesinde Bazalt, dere malzemeleri, kömür, granit, kalker, kireç taşı ve demir gibi cevherleri kırmakta rahatlıkla kullanılabilir. Saatte 150-900 ton arası taş kırma özelliği bulunmaktadır. Sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda farklı ebat ve kapasitelerde üretim yapabilmekteyiz. Sertliği ve aşındırıcılığı ne olursa olsun her çeşit cevheri kırmak üzere dizayn edilmiştir. Cevheri eliptik bir hareket vasıtasıyla patlatarak kırmakta böylece hem yüksek performanslı bir şekilde çalışmakta hem de işletme maliyetlerini büyük ölçüde azaltmaktadır.
  • Çeneli kırıcımızın bir diğer tercih nedenine gelecek olursak hem malzemeleri kaba kıran primer kırıcı olarak kullanılabildikleri hem de malzemeyi inceltmek için sekonder kırıcı olarak da kullanılabiliyor olmaları gelir. Aynı zamanda diğer ürünlerimizde olduğu gibi firmamız için doğa ve insan çok önemlidir. Bu yüzden bu kırıcımızda doğaya ve insanlara hiçbir zarar vermeyen maddelerden üretilmiştir. Tamamı kaliteli ve çevreye duyarlı malzemelerden yapılmış olan Eksantrik mil grubu, hareketli çene bloğu, sabit gövde, çeneli kırıcılar, volanlar, geri tertibatı, destek plakası, yağlama ve astarlardan oluşmaktadır. Kabaca bölümlere değinecek olursak sabit çene, hareketli çene, eksantrik ve çift kollu mekanizmalar kullanılacak cevher veya malzemenin huni şeklindeki yerden geçirilerek öğütücü görevi gören ağıza ulaştıktan sonra eksantrik mil ve çene yapısı yardımıyla istenen boyuta ulaşan ürünler alt tarafta bulunan toplama haznesine dolar. Buradan ise sevkiyat araçlarına alınarak dağıtıma çıkarılır. Tabi ki ağız açıklığının istenilen ürün boyutunu oluşturmak için işlenecek malzemeye göre seçilmesi gerekmektedir.
  • Çok uzun yıllar boyunca yüksek performanslı bir şekilde kullanabilir güvenli ve kaliteli bir üründen faydalanabilirsiniz. Ürünümüz tamamen sizlerin memnuniyeti baz alınarak ve size sorunsuz hizmet vermesi için dizayn edilmiştir. Çeneli kırıcılarımız güçlü tasarımları, kullanım alanları ve mükemmel üretim kaliteleri ile tüm kullanıcılarımızdan büyük övgüler toplamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca müşteri hizmetlerimizi arayarak detaylı bilgi alabilir her türlü konuda görüş ve fikirlerinizi sunarak yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübelerden faydalanabilirsiniz.
Çeneli Kırıcı
5 (100%) 3 votes