Beton Santrali

Hayalden Gerçeğe!
Beton Santrali tesislerimizin kapasiteleri, genel olarak, 30m3 ila 180m3 arasında değişmektedir. Dilerseniz, size özel, daha yüksek kapasiteli ya da daha ekonomik yeni bir beton santralleri tesisi tasarlayabiliriz. Hayalinizdeki beton santralleri bizimle gerçeğe dönecek! Tek yapmanız gereken, hemen, bizimle irtibata geçmek.

Beton Santrali

Sabit Beton Santrali, Mobil Beton Santrali, Kompakt Beton Santrali, Single Shaft Mikser, Twin Shaft Mikser, Pan Mikser, Agrega Bunkeri, Çimento Silosu
Sıfır Tolerans
Mühendislerimizin özenle tasarladığı teknik çizimler, ileri teknoloji makinalarda işlenip, beton santrallerine dönüşüyor. Üretim aşaması boyunca büyük bir titizlikle işlediğimiz santralleri tesislerimizi, son olarak, çeşitli testlerden geçiriyoruz.  Böylece, müşterilerimize sorunsuz çalışan, garantili ve yüksek performanslı santralleri tesisi imal ediyoruz.

Sınırları Zorluyoruz…

Türkiye’deki fabrikamızda ürettiğimiz beton santrallerini birçok ülkeye ihraç ediyoruz. Daha çok ülke hedeflemek için sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Dünya standartlarını aşıp, pazardaki payımızı yüksek tutmayı amaçlarken, öte yandan da, memnun müşteri portföyü oluşturmayı amaçlıyoruz.

Servis ve Destek

Satış ve sonrası hizmetlerde de yanınızdayız! Biliyoruz ki, kazanmak zor kaybetmek kolaydır. Beton santralleri üretiminde yıllarca emek vermiş, kendi markasını oluşturmuş bir firma olarak, kaybetmeyi asla göze alamayız. Her müşteri bizim için çok önemlidir.
Müşterilerimize en iyi şekilde, teknik destek, yedek parça, arıza onarımı, kapasite artırımı ve daha birçok hizmeti 7/27 kesintisiz sunuyoruz.

Beton santrali, inşaat, yol yapımı gibi hazır beton ihtiyacı olan sektörlerde bu ihtiyacı karşılamak amacı ile kullanılan iş makinalarıdır. Geniş kullanım alanına sahip olan bu iş makinalarının kullanımında bazı önemli hususlara dikkat etmekte fayda vardır. Bu hususlara dikkat edilmemesi durumunda firmalar bekledikleri iş performansı, maliyet tasarrufu ve zaman tasarrufunu sağlayamayıp zarara uğrayabilirler.
Beton santrali seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken, firmanın istekleri ile makina özelliklerinin uyumlu olmasıdır. Örneğin, uzun süreli ve sürekli aynı yerde taşınmadan, hazır beton üretimi için kullanılacak santral çeşidi sabit santralleri olmalıdır. Uzun süreli kullanımlar için oldukça ideal olan bu iş makinaları kısa sürede en yüksek performans ile hazır beton üretimini sağlar. Kimi firmalar sabit olarak aynı yerde hizmet verirken, kimi firmalar sektörlerine göre farklı alanlarda kısa süreli hizmetler verir. Kısa sürede farklı alanlarda hizmet veren firmalar, santralleri seçimlerini mobil santralleri çeşitlerinden yana kullanmalıdır. Kolaylıkla taşınabilme, saatler içinde kurulup sökülebilme özellikleri olan bu iş makinaları, maliyet tasarrufu için de fazlası ile idealdir.
Çok yüksek verim beklenmeyen ve sürekli beton üretimi gerekmeyen iş sahalarında rahatlıkla kullanılabilir.Beton santrali seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise çalışılacak alanın koşullarıdır. Kimi sektörde geniş çalışma alanı bulunurken, kimi sektörde tam tersine dar alanlarda kısıtlı mesafeler arasında çalışma imkanı bulunuyor. Bu dar alanlı çalışma sektörleri için en ideal beton üretim makinası, kompakt santralleri çeşitleridir. Dar alanlarda kullanabilme, kolay kurulum, nakil ve maliyetten tasarruf sağlama yönü ile orta ve düşük bütçeli işletmeler için fazlası ile ideal olan bu iş makinaları, zor çalışma koşullarına dayanıklı olduğu için çok fazla tercih edilir.

Beton üretimi için iş makinası çeşidi seçimi kadar makinanın üretildiği malzeme kalitesi, dayanıklılığı, kurulum aşamasında satış yapa firmanın hizmetleri ve kurulum sonrası hizmetleri de önemlidir. Bu nedenle yeni bir iş makinası alırken çalışılacak firmanın da iyi seçilmesi gerekir. Sektörünün lider isimleri arasında yer alan firmamız, satılık beton santrali hizmetleri ile senelerce kaliteyi müşterilerinin ayağına kadar getirmiştir. Satış öncesi beton santrali seçimi,fiyatları, avantajları ve kullanım koşulları hakkında detaylı bilgi alarak en doğru kararı vermenizi sağlayan firmamız, satış sonrası kurulum, rutin bakım, tamir ve nakil işlemlerinde de aynı kaliteli hizmeti almanızı sağlar.

Kaliteli işler için kaliteli hizmet, kaliteli hizmet içinse kaliteli iş makinaları kullanılması gerektiğinin bilincinde olan firmamız, her ürününde Avrupa standartlarına uygun çevre dostu bir yol izlemektedir.

Hazır beton sektörünün en önemli elemanları olan beton santrallerinin seçiminde yukarıda bahsi geçen hususlara dikkat edildiğinde en yüksek performans ile çalışma imkanı sağlanabilir. Siz de kendi işletmeniz için yeni bir iş makinası alıp gücünüzü daha da arttırarak yolunuza devam etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, beton santrallerimiz hakkında detaylı bilgi alarak deneyimlerimiz ile en uygun ürünü çalışma filonuza katabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ArpBx_qNJ9s

30 M3 Beton Santrali Özellikleri
[table id=19 /]
60 M3 Beton Santrali Özellikleri
[table id=23 /]
100 M3 Beton Santrali Özellikleri
[table id=3 /]
120 M3 Beton Santrali Özellikleri
[table id=7 /]
150 M3 Beton Santrali Özellikleri
[table id=16 /]
180 M3 Beton Santrali Özellikleri
[table id=18 /]

Beton Santrali
5 (100%) 4 votes