Primer Darbeli Kırıcı PDK-200

Primer darbeli kırıcı PDK-200, piyasada en fazla kullanılan darbeli kırıcı çeşididir. Saatte 900 ton taş kırma kapasitesine sahip bu ürünümüz hidrolik yapısı sayesinde bakım ve tamir kolaylığı sağlayarak daha uzun süre işletmelerin faaliyetlerinde görev almaktadır. Sektörün öncü firmalarından olan Fabo Makina, bu çok kullanışlı iş makinalarının her türlü kurulum, söküm, nakliye, bakım ve tamirinde müşterilerine destek olmaktadır. Garantili olarak satışını yaptığımız ürünlerimiz ile ilgili her hangi bir sorun yaşadığınızda destek ekibimizle iletişime geçerek en kısa sürede sorununuza çözüm bulabilir, işlerinize aksatmadan devam edebilirsiniz. Firmamızın sağladığı özel hizmetlerden yararlanarak işletmenize güç katmak için bizi arayabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Primer Darbeli Kırıcıya giren kaya, rotor paletlerinin çarpması ile önce taşın taşa çarpması ile daha sonra üst kanattaki çarpma plakalarına ve alt kanattaki çarpma plakalarına çarparak kırılır.

Primer Darbeli Kırıcı, ana gövdesi iki parça olup üst parçayı hidrolik silindirlerle tamamen açıp kırıcı bakımını rahatça yapmak, palet çarpma plakası ve astarları kolayca değiştirmek mümkündür.Yüksek performanslı ve dayanıklı PDK-200 Primer Darbeli Kırıcı ile işiniz asla yarıda kalmaz!

Özellik AdıDeğer     
Ağırlık52000 kg
Kapasite 500-900 t/saat
Max. Besleme Ebadı 1300 mm
Max. Rotor Devri 450 rpm
Motor Gücü 500 kW
Rotor Ölçüsü Ø1600x2000 mmPrimer Darbeli Kırıcı PDK-200
Oy Veriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir