Primer Darbeli Kırıcı PDK-150

Primer darbeli kırıcı PDK-150, saatte 500 ton taş, kaya, kalker gibi sertliği değişen malzemeleri kırmakta kullanılan bir üründür. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanan darbeli kırıcılarımızın üretim aşamasında tamamen çevre dostu ham maddeler kullanılarak insan sağlığı tehlikeye atılmamaktadır. Uzman ekibimiz tarafından Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanan bu iş makinalarının montaj, demontaj, nakliye, bakım, tamir ve yedek parça hizmetlerinde de Fabo Makina’ya güvenebilirsiniz. En sert maddeleri bile kolaylıkla kırarak küçük parçalara ayıran bu iş makinası ile her zaman almak istediğiniz maksimum verimi alabilir zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Uzun ömürlü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilir, 7/24 hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Primer Darbeli Kırıcıya giren kaya, rotor paletlerinin çarpması ile önce taşın taşa çarpması ile daha sonra üst kanattaki çarpma plakalarına ve alt kanattaki çarpma plakalarına çarparak kırılır.

Primer Darbeli Kırıcı, ana gövdesi iki parça olup üst parçayı hidrolik silindirlerle tamamen açıp kırıcı bakımını rahatça yapmak, palet çarpma plakası ve astarları kolayca değiştirmek mümkündür.Yüksek performanslı ve dayanıklı PDK-150 Primer Darbeli Kırıcı ile işiniz asla yarıda kalmaz!

Özellik AdıDeğer     
Ağırlık27600 kg
Kapasite 250-500 t/saat
Max. Besleme Ebadı 1000 mm
Max. Rotor Devri 450 rpm
Motor Gücü 315 kW
Rotor Ölçüsü Ø1400x1500 mm
Primer Darbeli Kırıcı PDK-150
Oy Veriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir