Primer Darbeli Kırıcı PDK-125

Primer darbeli kırıcı PDK-125, yüksek kırma kapasitesi piyasada en fazla tercih edilen kırıcılar arasında yer alır. Saatte 300 ton kırma kapasitesi olan ürünümüz hidrolik sisteme sahip olduğundan dolayı kolay bakım ve yedek parça değişimine uygundur. Taşın taşa ve makina içindeki plakalara çarpması ile kırımının sağlandığı PDK-125’te, kırıcı plakalarının bulunduğu padüller ile rotor arasındaki açıklık ayarlanarak ürünün istenilen boyutta kırılması sağlanabilir. CE standartlarına uygun olarak tasarlanan ürünümüz insan sağlığına zarar vermeyen maddelerden üretilmiş olup doğa dostudur. Kaliteli, yüksek kırma kapasitesine sahip primer darbeli kırıcı PDK-125 hakkında daha detaylı bilgi almak, ürünün fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, Fabo Makina farkı ile zirdeki yerinizi alabilirsiniz.
Primer Darbeli Kırıcıya giren kaya, rotor paletlerinin çarpması ile önce taşın taşa çarpması ile daha sonra üst kanattaki çarpma plakalarına ve alt kanattaki çarpma plakalarına çarparak kırılır.

Primer Darbeli Kırıcı, ana gövdesi iki parça olup üst parçayı hidrolik silindirlerle tamamen açıp kırıcı bakımını rahatça yapmak, palet çarpma plakası ve astarları kolayca değiştirmek mümkündür.

Yüksek performanslı ve dayanıklı PDK-125 Primer Darbeli Kırıcı ile işiniz asla yarıda kalmaz!

Özellik AdıDeğer      
Ağırlık23000 kg
Kapasite200-300 t/saat
Max. Besleme Ebadı900 mm
Max. Rotor Devri450 rpm
Motor Gücü200 kW
Rotor Ölçüsü200 kWPrimer Darbeli Kırıcı PDK-125
Oy Veriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir