Mobil Konkasör Tesisi

Mobil Konkasör Tesisleri

Mobil konkasör tesisi, kırma ve eleme tesislerinin ihtiyacı olan tüm özelliklere sahiptir. Sabit konkasörlerin işlevlerini eksiksiz olarak yerine getirebilen bu iş makinaları, aynı zamanda mobil olmasının sağladığı avantajlar ile de sıklıkla tercih edilir. Sürekli çalışma alanı değişen ya da dar alana sahip olan işletmeler için ideal olup maliyette tasarrufu sağlar.

Mobil konkasör tesisleri, işletme ihtiyacına göre farklı performanslarda üretilen özel tesislerdir. Sabit konkasör kurumu için uygun olmayan engebeli arazi koşulları ya da çok dar alanlar için idealdir. Her şartta beklenen en yüksek performansta, verimli şekilde çalışan bu iş makinaları, sahip oldukları hidrolik sistem sayesinde ihtiyaç anında kolayca parçalarına ayrılıp temizlik, bakım ve tamir işlemlerinin zorlanmadan yapılmasını sağlar. Sektörünün lider isimleri arasında yer alan Fabo Makina, Avrupa standartlarında özel olarak tasarladığı mobil konkasör tesisleri ile firmaların eleme ve kırma ihtiyaçlarını tek bir makina ile sağlamaktadır. Zorlu doğa şartlarına uzun yıllar dayanabilen bu ürünlerimiz sayesinde firmalar sürekli iş makinası tamiri ya da değişimi yapmadan kesintisiz hizmet vermekte ve bu sayede en yüksek verim ile işlerini yürütmektedir. Acil ihtiyaç anında çok kısa bir sürede kurulup kullanıma hazır hale getirilebilen mobil konkasörler, çalışma alanı değişikliği yapılacağı zaman tek bir tır ile çekilerek rahatlıkla istenilen alana taşınabilir. Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden kullanılan bu ürünlerimizden daha yüksek performans elde etmek isteyen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özel üretim yapmaktayız. Tek bir kişinin kumanda sistemi ile kolaylıkla yönetebileceği bu ürünümüz, firmaların iş gücü tasarrufunda da önemli yer tutmaktadır.

Taş kırma ve eleme sektöründe zirvede yer alan Fabo Makina, mobil konkasör alanında da liderler arasında yer almaktadır. Dünya standartlarında, teknolojiyi yakından takip ederek tasarım ve üretimini yaptığımız mobil konkasör tesislerimiz ile siz de kendi alanınızın önemli markaları arasında yer alabilirsiniz. Zirveye giden yolda, zirvede olan bir marka ile çalışmanın önemini biliyor, dayanıklı ve kullanışlı iş makinalarına farklı avantajlar ile sahip olmak istiyorsanız, bizi arayabilir, mobil konkasör tesisi fiyatları için detay alabilirsiniz.

Mobil Konkasör Avantajları

  • Çok işlevli primer darbeli kırıcısı ile değişik ürün boyutlarını yüksek kapasiteli olarak kırabilirsiniz.
  • Tüm tesis tek şase üzerinde kurulu olduğu için en hızlı üretim hattı avantajına sahiptir.
  • Nakliyesi , montajı ve de montajı kısa sürelerde yapılabilmektedir.
  • Mobil Darbeli Konkasör serisi komple hidrolik üniteye sahiptir.
    Hidrolik ünite , tesis kurmak, tesis sökmek ve sistemdeki ekipmanların bakımı için oldukça işlevli bir özelliktir.
    Kapalı Devre Mobil Darbeli Konkasör tek operatör tarafından kullanılabilir, beslemesi kamyon ,loder veya ekskavatör ile yapılabilir.
Mobil Konkasör tesisi
Mobil Konkasör tesisi