150 m3 Beton Santrali

150 m3 beton santrali, yüksek performans almak isteyen işletmeler için ideal olan bir iş makinasıdır. Piyasada faaliyet gösteren orta ve büyük çaplı işletmelerin en çok kullandığı ürünler arasında yer alır. Kısa sürede yüksek performans gösteren ürünümüz, işletme ihtiyaçlarına göre farklı özellikler eklenerek daha da yüksek kapasiteye sahip olabilir. Yurt içi ve yurt dışında pek çok farklı firmaya iş makinası satışı yapan firmamız, satış sonrası montaj, bakım ve tamir hizmetlerinde de üstün hizmetleri ile beğeni kazanıyor. Ürünlerimizin tamamı çevre dostu malzemelerden ve Avrupa standartlarında üretilmektedir.

Ayrıca, işletme kaynaklarının doğru kullanılmasını sağlayarak, zamandan kazandırır ve kazanca dönüştürürler.

150 m3 Beton Santralleri, Uluslararası standartlara uygun, ağır çalışma ve iklim koşulları altında görev yapacak şekilde geliştirilmişlerdir. Bu sayede, üretim kalitesinden taviz vermeden, 7/24 çalışarak kesintisiz üretim çözümü sunabilmektedirler. Dünyanın her bölgesindeki işletmeler için, son derece kolay ve pratik kurulumları sayesinde; satın alma maliyetlerinden tasarruf sağlayarak, kaliteli üretimin alternafi haline gelmişlerdir.

150 m3 Beton Santrali, Full otomatik otomasyon sistemi, operatör yönetimi ile üretim sürecinin takip ve kontrolünü kolaylaştırarak, olası kullanım ve üretim hatalarını ortadan kaldırmaktadır. Böylece; bakım ve üretim için gereken zaman ve maliyetlerden tasarruf sağlarken, kesintisiz ihtiyaç alanlarında aralıksız ve sür’atli üretim imkanı da sunmaktadırlar.

Yüksek performanslı ve dayanıklı 150 m3 Beton Santrali ile işiniz asla yarıda kalmaz!

Zorlu doğa ve iklim koşullarında da uzun süreli kullanım sağlayan 150 m3 beton santrali fiyatları ve özellikleri için firmamızı arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özellik AdıDeğer
Agrega Bekletme Bunkeri4 m³
Agrega Stok Bunkeri100 (4 x 35) m³
Agrega Tartım Bandı Boyutları1200 x 13000 mm
Agrega Tartım Kantarı4 kg
Agrega Transfer Bandı Ölçüleri1200 x 30000 mm
Çimento Kantarı3000 kg
Çimento SilosuOpsiyonel ton
Katkı Kantarı250 lt
Mikser Yaş Beton Kapasite3 m³
Santral Kapasitesi150 m³/saat
Su Kantarı2000 kg150 m3 Beton Santrali
Oy Veriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir