140 lık Çeneli Kırıcı

140’lık çeneli kırıcı, kırma tesislerinde birincil kırıcı olarak kullanılabilecek dayanıklı ve fonksiyonel iş makinaları arasında yer alır. Saatte ortalama 350-700 ton arası malzeme kırımı gerçekleştirebilen bu makinalar, her sertlikteki malzemenin kırımı için özel olarak imal edilmektedir.
Yapımında her hangi bir şekilde doğaya ya da insan sağlığına zarar verecek madde kullanımına yer verilmeyen ürünlerimiz, firmamız tarafından 1 yıl süre ile garantilenmiştir. Kırılacak maddelerin boyutlarına göre ayarlanabilen çene yapısına sahip olan bu ürünlerimiz en fazla bazalt, granit, dere malzemesi ve kireç taşı kırımında ön hazırlık olarak kullanılmaktadır. Fabo Makina özel mühendisleri tarafından Avrupa standartlarında tasarlanan 140 lık çeneli kırıcılar, hidrolik yapıları sayesinde kolay temizlenme ve bakım işlerinde de avantaj sağlamaktadır. Sektörün lider isimleri arasında yer alan firmamız aracılığı ile yeni iş makinalarınıza kavuşmak için bizimle iletişime geçebilir, her türlü soru ve sorununuz için 7/24 bizi arayabilirsiniz.
140 lık  Çeneli Kırıcı Nasıl Çalışır ?
Kırma eleme tesislerinde, kayaları parçalayan ilk makine olup, kayayı kırmak için sıkıştırma kuvveti uygular. Bu sıkıştırma ile mekanik basınç oluşur. Çenelerden biri sabitken, diğer çene belli bir açıda ileri geri hareket ederek, sıkışan kayayı parçalar.Kırılan kayalar, ivme kazanıp aşamalı olarak, çıkışa doğru düşer.
Kapasite
140 lık Çeneli Kırıcı,ortalama, 350-700 t/s maden kırmaktadır. Bu kapasite, kırılacak taşın cinsine ve ebatına göre değişiklik gösterebilir.

Hangi Madenleri Kırabilir ?
Bazalt,granit,kalker,dere malzemesi ve daha bir çok madenin kırılmasında kullanılır.

Hidrolik Ayarlı Ürün Denetimi
Tüm çeneli kırıcı ürünlerimizde hidrolik ayar sistemi vardır.Bu sistem ile istenilen ürün elde edilir. Kırılan taşın çıkıştaki ebatları bu sistem ile değiştirilebilir.

Neden biz ?
Firmamız satmış olduğu ve satacağı her ürünün sürekli arkasındadır. 7/24 destek olanakları, hızlı çözümler, üstün makinalarımız ile müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını vermeyi hedefliyoruz.

Özellik AdıDeğer    
Ağırlık47000 kg
Ağız Ölçüleri1400 x 1100 mm
Çene Açıklığı150-350 mm
Kapasite350-700 t/saat
Motor Gücü160-200 kW
ABCDEF
283535253600157814001100140 lık Çeneli Kırıcı
Oy Veriniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir